„Šest minut před závěrečným hvizdem při našem time–outu jsem dal hráčům jasný pokyn: vedeme o dva góly, tak hlavně neinkasovat. Bohužel, Příbrami se podařilo dvě branky vstřelit. Jakkoliv to je pro nás kruté, vyrovnala zaslouženě,“ přiznal kouč Démonů Miroslav Štainer.

Jeho svěřenci tentokrát předvedli nekvalitní hru plnou nepřesností a zahozených šancí, a to i přesto, že ve druhém poločase dokázali zvrátili stav z 1:2 na 4:2. „Jenže to bylo z naší strany všechno. Měl jsem pocit, jako by se kluci báli toho, že jsou blízko k zisku prvních tří bodů v divizi. Ten závěr jsme prostě nezvládli…,“ litoval kouč.

FC Démoni Č. Lípa jede v sobotu do Mladé Boleslavi, kde se od 20.15 střetne s místním týmem Malibu. Ten v minulém kole utrpěl těžkou prohru 3:13 na palubovce MCE Slaný a v tabulce nemá ani bod.

„Doufám, že do utkání s Boleslaví se nám podaří dát se do herní pohody a že už snad budeme kompletní. Musíme všichni doufat a věřit, že se po herní stránce zvedneme a co nejdříve vyhrajeme. Nejlépe už tuto sobotu,“ přeje si Miroslav Štainer.

FC Démoni Č. Lípa – FC 83 Příbram 4:4 (1:1)

Branky: Dutka 3, Zelenka Michal. Rozhodčí: Tykva, German st. Delegát: Táborský.

Démoni: Michálek – Dutka, Treutner, Kaňkovský Kamil, Zelenka Michal, Šverma, Horáček Mir., Mykisa, Antoš, Vaněk. Trenér M. Štainer.