Pandemie nového tipu koronaviru ochromila sportovní dění v České republice. Správci sociálních sítí VARTA Futsal ligy se rozhodli, že souboje z hal přesunou na sociální síť Facebook. Zde probíhaly virtuálně vyřazovací boje. V úterý 14. dubna od 19 hodin začíná první finálový zápas. Démoni Česká Lípa vyzvou Helas Brno. Finálová série se podobně jako ty předchozí bude hrát na dva vítězné zápasy.

Play-off začalo pro Českou Lípu sérií s Chrudimí. Démoni díky fanouškovskému hlasování vyhráli 2:0 na zápasy a postoupili do semifinále. Dalším soupeřem byl Interobal Plzeň. I tohoto soupeře dokázali českolipští porazit stejným poměrem. Cesta do virtuálního finále tedy byla otevřená.

Soupeřem Démonů je Helas Brno. Brněnští dokázali ve čtvrtfinále porazit AC Spartu Praha 2:0 na utkání. Semifinálová série mezi Brnem a SK Slavia Praha se díky stavu 1:1 po dvou zápasech dostalo do rozhodující třetí bitvy. Klíčový duel vyhrálo Brno 494:377 a postoupilo do finále VARTA Futsal Ligy, kde vyzve právě Českou Lípu.

První finálový mač začíná v úterý v 19 hodin na facebookovém profilu soutěže. Dejte svůj hlas ve virtuálním finále futsalistům České Lípy.