„Jediné s čim můžeme být spokojení, to jsou tři získané body,“ komentoval druhou výhru v soutěži českolipský trenér Karel Kruliš.

Domácí vyhráli první poločas jasně 3:0, na začátku druhého navýšili náskok na pět gólů, ale pak přišel zlom a málem i kolaps… Ostrava začala být aktivní a dvě minuty před koncem dala kontaktní gól na 4:5 a stíhací jízdu hodlala zakončit při power play. Ta se jim nepovedla, naopak Démoni po vstřelené brance na 6:4 už s přehledem dohráli.

„Když v zápase vedeme 5:0, tak ho musíme dohrát na pohodu a ne se po jednom gólů soupeře sesypat a zápas ve třech minutách zase ztratit. Máme deficit, jak fyzický, tak psychický. Musíme se připravit na další domácí utkání a doufat, že se nám všichni uzdraví a budeme stoprocentní. Fanouškům, kteří dorazili, se musíme omluvit a doufat, že je dalším zápasem přesvědčíme a opět přijdou do ochozů,“ uvedl trenér Kruliš.

„V utkání na druhém konci republiky jsme nechtěli dostat deset gólů, což se nám nakonec podařilo,“ uvedl Martin Kapsa, trenér VŠB Ostrava.

Futsalová Varta liga, 11. kolo:

Démoni Česká Lípa – VŠB-TU Ostrava 6:4 (3:0)

Branky: 7. Hrubý (Havrda), 12. Sop, 16. Rott (Kotek), 21. Havrda (Rott), 21. Zapletal (Havlásek), 39. Zapletal – 29. Mládek, 31. Kyselák (Kundrátek), 34. Pánek (Mládek), 38. Kyselák (Mládek)
Rozhodčí: Šmíd, Košťál – Trlida
Diváků: 70