MADOS MT HRADEC KRÁLOVÉ - FC DÉMONI ČESKÁ LÍPA 2:2 (1:2)

Zápas skončil nerozhodně 2:2, přestože Českolipští po gólech Havrdy a Fichtnera vedli v 16. minutě 2:0. Minutu před přestávkou vrátil Hradec do hry Beran.

Po přestávce se čekalo na další gól až do 37. minuty, kdy se prosadil Jelínek. Ten vystřelil, brankář Kirov míč mezi nohama lapil, jenže ten mu nakonec proklouzl a pomalu se dokutálel za brankovou čáru, a proto oba celky braly bod. Démoni jsou v tabulce s osmi body šestí, Hradec Králové má bodů pět a je zaujímá desátou příčku.

První liga pokračuje 7. kolem až v pátek 4. listopadu a Česká Lípa vyzve Benago Zruč nad Sázavou.

Ohlasy trenérů

Michal Stříž (Mados MT Hradec Králové): „Vzhledem k vývoji utkání jsme rádi, že se nám podařilo vyrovnat, ale celkově jsme zklamaní. Měli jsme spousty dobrých šancí, ale po dvou brejcích šli do do vedení hosté. Před přestávkou jsme dali kontaktní gól a druhou půli jsme odehráli velice dobře, naopak soupeř jen bránil. Měli jsme asi sedm stoprocentních gólových šancí, ale neproměnili jsme je. Nakonec jsme vyrovnali po šťastné brance a získali jeden bod. Za výkon mužstva jsem velmi spokojený, kluky chválím a jedeme dál."

Karel Kruliš (Démoni Česká Lípa): „V prvním poločase jsme měli řadu šancí, ale naše produktivita byla mizerná, takže místo toho, abychom potvrdili naše vedení, tak jsme inkasovali kontaktní branku. Pravdou ale je, že nás několikrát za první poločas podržel gólman Kirov. Ve druhé půli si Hradec vytvořil územní převahu, ale odolávali jsme statečně. Pak si slabou chvilku vybral gólman a soupeř šťastným gólem vyrovnal. Ale bod bereme, remíza je zasloužená pro oba týmy."

Branky (asistence): 19. Beran (Bůžek), 37. Jelínek (Šejvl) - 11. Havrda (Fichtner), 16. Fichtner (Havrda). Rozhodčí: Slanina Gasnárek. Diváků: 100.
MADOS MT Hradec Králové: Ondráček (Ordelt) - Jelínek, Beran, Friedl, Chromek, Hloušek, Šejvl, Fenz, Habrman, Zdržálek, Bůžek.
FC Démoni Česká Lípa: Kirov - Bejda, Mažári, Vobořil, Hrdlička, Bažant, Švec, Havrda, Fichtner, Havlásek.

Další výsledky:

Sparta Praha - Nejzbach Vysoké Mýto 4:5 (1:4)

Ocel Třinec - Tango Hodonín 2:6 (0:1)

Litoměřice - Interobal Plzeň 5:8 (0:3)

Benago Zruč - ERA-PACK 0:1 (0:1)

Chance futsal liga.Zdroj: Deník