V souboji dvou nejlepších mužstev našeho okresu se čekal vyrovnaný zápas. Po prohře v podzimním duelu nenechali tentokrát domácí nic náhodě a nastoupili v nejsilnější sestavě, tedy i s Janem Fojtíkem, šestým hráčem úspěšnosti v celé divizi.

Naopak českolipská Lokomotiva se tentokrát mohla spolehnout jen na Miloše Flanderku, což na Jiskru nestačilo, a tak se zrodila jasná výhra domácí Jiskry a dokonalá odveta za podzimní porážku.

Jiskra Nový Bor A - Loko Česká Lípa A 10:2

Body za Nový Bor: Jan Fojtík 3, Radek Ivan 2, Tomáš Hekerle 2, Petr Vojtěch 1, a čtyřhry Fojtík Ivan a Hekerle Studecký.
Body za Českou Lípu: Miloš Flanderka 2, František Just 0, František Bříza 0, Vladimír Milata 0.

Třetí družstvo našeho okresu v divizi, SKST Cvikov, přivítalo druhý celek soutěže tabulky Jiskru Raspenava. V tomto utkání pouze výborný Otto Hübsch v celku domácích byl pro hosty nepřekonatelnou překážkou, proto Cvikovští podlehli 3:10.

SKST Cvikov A - Jiskra Raspenava A 3:10

Body za Cvikov: Otto Hübsch 3, Roman Bárta 0, Milan Fišera 0, Vratislav Česenek 0.
Body za Raspenavu: Tomáš Zahradník 3, Čeněk Horák 2, Jan Drechsler 2, Leoš Horák 1, a 2 čtyřhry.

Další výsledky 12. kola:

SKST Liberec D - KMST Liberec B 10:4
TJ Sokol Vesec A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A 1:10
SKST Liberec E - Loko Depo Liberec B 10:7
TJ Spartak Chrastava A - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B 9:9

V následujícím víkendovém dvoukole (20. - 21. února) jsou na programu hned dvě okresní derby, a to ve Cvikově! Nejprve v sobotu sem přijede novoborská Jiskra (16.00), aby se zde hned druhý den (od 10 hodin) představila Lokomotiva Česká Lípa!

Tabulka divize mužů.