Do Lípy přijede český šampión v čele s Patrikem Dóžou, toto spojení straší soupeře po celé republice.

Své by o tom mohl vyprávět například Tatran Střešovice, se kterým se Lípa střetne příští úterý. Ten v rámci ligového utkání vyfasoval od Chodova debakl 17:5 a sám Dóža se na demolici podílel deseti body! Mladou chodovskou hvězdu mohou florbaloví fandové znát i z české reprezentace, za sebou však má i angažmá ve švédském Pixbu.

Ti nejznalejší pak vědí i to, že Česká Lípa nebude pro "Paddyho" novinkou, jako nadějný florbalový freestyler vystupoval na jednom z prvních plesů FBC. Jako desetiletý chlapec však nedokázal najít recept v improvizované hře na Slaného, který si s ním hravě poradil a poslal ho mezi stoly. Nyní však budou karty rozdány maličko jinak a Chodov bude žhavým favoritem nejen úterního zápasu, ale celého poháru.

Zápasem s Chodovem (dnes od 19.30 hodin) zahajuje Česká Lípa těžkou zápasovou šňůru: hned ve čtvrtek se utká na domácí palubovce s Královskými Vinohrady a v neděli jede do Ostravy. Pak další úterý přijede v rámci poháru Tatran Střešovice, dva dny nato se představí na půdě silného Znojma a v neděli ve Svitavách. (fbc)