Mezi nejmladšími závodnicemi v kategorii I. (roč. 2004 a mladší) obsadila Barbora Synková, pro kterou to byl první závod mimo domácí tělocvičnu, 13. místo. Mezi gymnastky ročníku 2003 se z oddílu TJ Doks nejlépe dařilo Adéle Baňkowské (5. místo), o jednu příčku za ní se postavila její sestra Aneta. Nela Grohová se po chybě na prostných musela spokojit s devátou pozicí a Kateřina Petrusová ve stejné kategorii obsadila 14. místo.

Tereza Holinková (roč. 2002) zahájila své cvičení na prostných, kde hned v úvodu své sestavy nezvládla jeden prvek, a tak musela ve zbývajících dvou cvičeních stahovat bodový handicap. To se jí podařilo a nakonec získala stříbro za domácí Černou.

Adéla Holečková (roč. 2001) zahajovala soutěž na prostných. „Zde se jí velmi dařilo a na další nářadí nastoupila s bodovým náskokem. Po celkově velmi pěkném výkonu vybojovala stříbro,“ radovala se trenérka Linda Kavalírová.

Poslední zástupkyně TJ Doksy Michaela Jakšová (roč. 1997 – 98) měla od ranního rozcvičení velký problém soustředit se. „Nejen náročnější, ale i základní prvky byly pro Míšu neřešitelným problémem. Zvažovaly jsme i odstoupení ze závodu, ale nakonec po úpravách sestavy se rozhodla nastoupit a výsledek se dostavil - získala pro náš oddíl třetí stříbrnou medaili,“ doplnila dokská trenérka Linda Kavalírová.

Kategorie I. (roč. 2004 a ml.): 1. Hálová (Kampa Praha), 2.Provazníková, 3. Coufalová (obě Všetaty),… 13. Synková Barbora (Doksy).
Kategorie II. (roč. 2003): 1. Rozborová (Všetaty), 2. Zaddem (Kampa Praha), 3. Kovaříková (Bohemians Praha),… 5. Baňkowská Adéla, 6. Baňkowská Aneta,… 9. Grohová Nela,… 14. Petrusová Kateřina (všechny Doksy).
Kategorie III. (roč. 2002): 1. Černá (Všetaty), 2. Holinková Tereza (Doksy), 3. Gerčáková (Příbram).
Kategorie IV. (roč. 2001): 1 Štíchová (Příbram), 2. Holečková Adéla (Doksy), 3. Andělová (Příbram).
Kategorie VI. (roč.1998 -1997): 1. Píšová (Bohemians Praha), 2. Jakšová Michaela (Doksy), 3. Šimůnková (Příbram).