Těchto dvou bodovacích turnajů se ve všech kategoriích účastnili nejmladší žák Václav Gabriel, v mladších žácích Gabriel a Jan Fabíni, starších žáků Jan Fabíni a v dorostu Marek Fabíni, Ondřej Špaček a Ondřej Bičiště.

Nejvíce se dařilo Janu Fabínimu, který ve čtyřhře spolu s Hanušem z SK Přerov celý turnaj mladších žáků vyhráli, když ve finále porazili pár Martinko z Mittalu Ostrava a Pilch z TŽ Třinec 3:1 na sety.

Ve dvouhře Jan nemusel nastupovat do kvalifikace, protože mu v nasazování patřilo 6. místo, a tak hrál až hlavní soutěž. V kvalifikaci se nevedlo V. Gabrielovi, který vypadl ve 3. kole a následně hrál útěchu, ve které vypadl ve stejném kole. Jan v hlavní soutěži, což je druhý stupeň, nastoupil proti těmto hráčům: Bialas Sportovní Jižní Město 3:0, Pilch TŽ Třinec 3:0 a Březovský TTC Litoměřice 3:0.

Po vítězství v základní skupině postoupil do 3. stupně, kde se již hrálo vyřazovacím způsobem.

Mezi šestnácti narazil na domácího Marata z Jižního Města, kterého po nepovedeném začátku, když prohrál první set, porazil 3:1. Mezi osmičkou pak porazil Jíchu z Říčan opět 3:1 a v semifinále narazil na pozdějšího vítěze Martinka z Mittalu Ostrava, kterému tuto porážku vrátil v již zmíněné čtyřhře. Martinko vyhrál 3:0.

V kategorii dorostu se O. Bičištěmu a Špačkovi nedařilo a oba jak v hlavní soutěži tak i v soutěži útěchy prohráli v prvních kolech. Marek Fabíni po postupu z kvalifikace do hlavní soutěže postupně narazil na Topiče ze Zlína 0:3, Valoška z Ostravy 1:3 a českolipského odchovance Bochňáka, se kterým už prohrával v 5. setu 10:2 a nakonec vyhrál 17:15.

„Jsem rád, že Jan se drží na špici republikového žebříčku a výsledek z Moravy nebyl jen náhodou. Václav by měl více přidat v tréninku a soustředění při zápase a může ho to daleko více posunout. Marek přistupuje až moc s velkou pohodou, ale v této kategorii to už nejde, ale i tak předvedl velice slušný výsledek. Co se týče Ondrů, tak ti nedávají dostatek energie do tréninku, a tak jejich výkon není třeba moc komentovat,“ řekl Aleš Bayer.