SAT-AN Kladno - Démoni Česká Lípa 6:3

Českolipští Démoni se i ve dvacátém utkání první ligy pokusili připsat premiérové vítězství. A také šli hned do vedení zásluhou Soukupa, jenže moc dlouho se neradovali. Pouhou minutu nato vyrovnal domácí Jaráb, na kterého navázal v 5. minutě Abrahám, a do konce první půle navýšil skóre na 3:1 Junek. Kladno si vedení udrželo až do konce a Démony poslalo domů s porážkou.

„K duelu do Kladna jsme jeli hodně oslabení, dokonce jsme s sebou vzali čtyři osmnáctileté dorostence. Ale naše hra nebyl špatná," řekl včera Deníku prezident FC DémoniJiří Šubrt.Nováček ligy z České Lípy je s jedním bodem již odkázán k sestupu, ale Kladno má ještě možnost zachránit se. Díky výhře 6:3 se SAT-AN posunul na nesestupové osmé místo.

Chrudim je opět jasně nejlepší

Doslova výprask uštědřil domácí FK ERA-PACK Chrudim pardubickému Torfu. Východočeské derby vyhrála rozdílem několika tříd favorizovaná Chrudim, která má na svém kontě neuvěřitelných sto osmdesát branek, z nichž si jich celkem šestnáct připsala právě v utkání s Pardubicemi. Doslova ranec gólů dostali hosté od chrudimského Brazilce Dentinha. Ten si ve 20. kole připsal dokonce šest úspěšných střel.

„Oni jsou prostě absolutně a suverénně nejlepší. Tady v České republice nemají konkurenci," zmínil se o několikanásobném mistru a vítězi Poháru FAČR prezident Šubrt.

V pátek hostí Bohemians 1905

V následujících dvou kolech se tak budou snažit chrudimští hráči atakovat hranici dvou set gólů. V pátek se hráči Chrudimi vydají do Vysokého Mýta, českolipský nováček ve stejný den od 20 hodin přivítá Bohemians 1905.

Na otázku, jak se českolipské mužstvo na zápas připravuje, Jiří Šubrt odpověděl: „Jsme v klidu, dohráváme sezonu už jen pro radost. Přesto chci naše věrné fanoušky na toto utkání srdečně pozvat."

Výsledky 20. kola Chance Futsal ligy:

Bohemians 1905 - Benago Zruč n/S. 2:4 (0:1). Branky: 31. Holý, 39. Dlouhý - 14. Holeček, 27. Altoumi, 28. Lištván, 40. Altoumi.

Indoss Plzeň - Balticflora Teplice 3:12 (1:5). Branky: 1. Míka D., 23. Grätsch, 24. Kadlec - 6. Kasýk (vl.), 7. Salák M., 8. Barnat, 9. Salák M., 17. Pereira, 26. Pereira, 29. Pereira, 30. Salák M., 33. Salák M., 34. Kardakov, 37. Salák M., 37. Pereira.

Nejzbach V. Mýto - Slavia Praha 8:3 (2:3). Branky: 12. Münzberger, 13. Mareš, 22. Jiráský, 25. Semerád, 28. Mareš, 34. Formánek, 34. Mareš, 34. Formánek - 6. Vojnar, 7. Vojnar, 9. Vejvoda.

SAT-AN Kladno - Démoni Česká Lípa 6:3 (3:1). Branky: 3. Jaráb, 5. Abrahám, 16. Junek, 22. Müller, 34. Abrahám, 39. Müller - 2. Soukup, 26. Poláček, 28. Soukup.

FK ERA-PACK Chrudim - Torf Pardubice 16:0 (6:0). Branky: 1. Slováček, 3. Dentinho, 3. Dentinho, 14. Max, 15. Koudelka, 18. Slováček, 22. Rešetár, 26. Rešetár, 27. Dentinho, 29. Max, 30. Max, 32. Dentinho, 33. Dentinho, 33. Dentinho, 36. Oliva, 38. Douglas.