Ostřílení harcovníci – Sportbar Galaxie 11:12

V průběhu zápasu Harcovníci vedli už 7:1, až se náhle začaly misky vah překlápět na stranu Galaxie. Výsledkem byl strhující a zároveň nervózní závěr, kdy Galaxie dotáhla skóre a při sérii vyloučení před koncem zápasu dokonce dokázala vstřelit vítězný gól. Harcovníci si alespoň jako cenu útěchy vystřelili jeden bod v nájezdech.

Hasiči – Radiáci 9:12

Tým Hasičů získal po trochu smolné první polovině soutěže, kdy si několikrát vypil nováčkovský kalich hořkosti až do dna, několik cenných skalpů soupeřů a s tím i související sebevědomí. A tyto předpoklady naplnil skvělým začátkem, kdy do radiácké branky zaskakujícího Tomáše Gembece nasypal rovných pět gólů oproti pouze jednomu zápisu Radiáků. Velmi dobře si vedly českolipské florbalové naděje v dresu Hasičů, bratři Matějíčkové. Radiáci se jen těžko vraceli do zápasu a v jejich čele se dařilo jen Kamilovi Gembecovi.

Ve druhé části se k němu přidal i Jan Vaněk (4+2) a kuriózně čtyřgólový večer zaznamenal na druhé straně i jeho jmenovec Viktor. V závěru se projevila větší zkušenost černožlutého týmu Radiáků, který přetlačil soupeře 12:9 a bral i bonusový bod v rozstřelu.

Ostřílení harcovníci – Fehrer Bohemia 12:5

Harcovníci v zápase s posledním týmem soutěže předvedli koncentrovanější výkon a především díky dvojici Barkman – Zbyněk, která zařídila 10 z 12 vstřelených gólů, utkání opanovala. Čestný prapor Fehreru držel jako obvykle Rott, jenž pro změnu vstřelil 4 z 5 branek svého týmu. Bohužel jeho výkony zůstaly letos osamoceny, a proto Fehrer končí základní část na posledním místě. Harcovníkům ve finiši chyběly body z předchozího zápasu, aby se na poslední chvíli vydrápali až na 4. příčku.

Podle konečného pořadí v tabulce po základní části na sebe ve čtvrtfinále narazí tyto dvojice: Hasiči – Sportbar Galaxie, Radiáci – Fehrer Bohemia, Lososy na roštu – Ostřílení harcovníci.

Celek Romania Ursus, vítěz základní části, má výhodu odpočinku před semifinále. Bodování produktivity opanoval lídr rumunských „česnekářů“ Slaný, kterého celou soutěž stíhal další zkušený hráč Kamil Gembec z Radiáků. Na bronzové příčce stanul Slaného týmový spoluhráč Duben.

Neregistrovaná liga.