Zkvalitnění třetiligového kádru florbalového B–mužstva přináší první ovoce.

CL-NET Č. Lípa B – Žatec 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
Panteři prakticky od začátku zápasu jenom tupě nahazovali ze svého obranného pásma na clonící hráče před českolipskou brankou. To však obránci Č. Lípy řešili většinou precizně a zakládali nebezpečné útoky. Otevření skóre přišlo až ve 12. minutě první třetiny. Papež rozehrál volný úder na volného Otřísala a ten perfektně umístil svoji střelu k pravé tyči – 1:0. Za minutu a deset vteřin nekompromisně zavěsil Jedlička. Divokou tříminutovku završili Žatečtí, kdy v čase 13:44 proplula přízemní střela až do sítě gólmana Čermáka.
Ve druhé minutě druhého dějství si šel na trestnou lavici odpočinout jeden z Panterů. Speciální přesilovkové komando si párkrát vyměnilo míček a ten po ose Otřísal – Jedlička – Pekárek skončil v síti – 3:1.
Třetí část začali Českolipští s vědomím podobně se vyvíjejících zápasů, které nakonec prohráli. I tentokrát přišlo varování. Od 2. minuty hrál CL-NET v početní výhodě, ale místo další využité přesilovky inkasoval. Nepřesnou přihrávku Obsta vystihl Bejček – 3:2. Při další přesilovce Č. Lípy přesně zamířil aktivní Jedlička – 4:2. Žatec se nechtěl smířit s blížící se druhou prohrou v sezoně, půl minuty před koncem byl vyloučen Papež a Panteři si ještě zahráli power play 6 proti 4, ale ani z toho nic nevytěžili.
Góly a asistence: 13. a 35. Jedlička (Tůna, Otřísal), 12. Otřísal (Papež), 17. Pekárek (Jedlička) – 14. Falbr, 32. Bejček. Vyloučení: 3:3, využití: 2:0, oslabení 0:1.


CL-NET Č. Lípa B – Kadaň B 2:2 (2:0, 0:0, 0:2)
Kadaň si v prvním zápase podala libereckou Pulsklimu, takže chtěla tři body potvrdit i v zápase s Lípou. Plán se jí začal plnit už v 5. minutě. Z otočky vystřelil Šouta a nalezl mezeru u bližší tyče – 0:1. Když pak Otřísal a Jedlička trefili pouze tyče, dostala se Kadaň ve 12. min. do dvoubrankového vedení. Údajnou hru na zemi potrestal Hagara z trestného střílení – 0:2.
Po první přestávce se Českolipští odhodlali k aktivnějšímu napadání, sám před gólmanem se ocitl Tůna, zblízka však trefil jenom vyběhnuvšího brankáře. V takřka identické situaci se ocitl i Jedlička, ale řešil ji stejně. Nicméně Č. Lípa získala mírně navrch, jejímu snažení scházelo jenom gólové vyjádření. V těchto fázích zápasu to bylo hlavně útočné duo Hurt – Pekárek, které zatápělo.
V 5. minutě III. třetiny se na pravém křídle vytočil Obst do středu hřiště a vyslal pumelici do pravé šibenice. Sovnání přišlo po minutě a půl. Jedlička si prodloužil střídání, Hurt za brankou soupeře skvěle zabojoval a nahrál nekrytému Jedličkovi. Jeho střelu brankář vyrazil nad sebe, ale už jenom bezmocně sledoval míček padající do jeho svatyně – 2:2. Poté ještě několika dobrými zákroky pomohl udržet skóre Čermák a minutu před koncem mohla Lípa zvrátit skóre. „Gretzkyho kancelář“ za brankou si pro sebe zabral Pekárek, naservíroval nabíhajícímu Binkovi, ten však ze 4 metrů těsně minul.
Góly a asistence: 35. Obst (Binka), 37. Jedlička (Hurt) – 5. Šouta, 12. Hagara (z trestného střílení). Vyloučení: 0:1, bez využití.
Sestava: Čermák – Urban, Ježek, Kočan, Binka – Papež, Otřísal, Obst, Jedlička, Semelka, Tůna, Pekárek, Hurt.⋌