První gól sice dali hosté, ve 4. minutě se prosadil Beneš, přesto první třetina patřila domácím. Severočeši během devíti minut nastříleli tři branky. Vyrovnání zařídil svou bombou Tichý, do vedení dostal Lípu Vlček. O několik vteřin později ho napodobil Stárek. Jenže pak přišlo vyloučení Nováka, které velmi brzy potrestal opět Beneš.

Prostřední část hry přinesla vyloučení Krajcigra, tyčku, kterou nastřelil Tatran a také vyrovnání. Ve 34. minutě se trefil Kolísko.

V poslední periodě Střešovice dokonaly obrat. Ve 43. minutě dostal Tatran do vedení Šimek. O devět minut později bylo s Lípou ještě hůř. Šimek svým druhým zásahem zvýšil na 5:3. Jiskřičku naděje domácím vykřesal Radek Krajcigr, který v 56. minutě snížil na rozdíl jediné branky.

V závěru to pak českolipští hráči zkusili v šesti bez brankáře. Místo vyrovnání ale přišel šestý gól Tatranu. Ten obstaral v čase 59.24 Kreysa.

FBC 4CLEAN Česká Lípa - Tatran Střešovice 4:6 (3:2, 0:1, 1:3)

Branky a nahrávky: 6. Tichý (Štěrba), 14. Vlček (Jirsa), 15. Stárek (Karel), 56. Krajcigr (Ekl) – 4. Marek Beneš (Pánek), 18. Marek Beneš (Šimek), 34. Jak. Kolísko (Piskáček), 43. Šimek (Marek Beneš), 52. Šimek (Marek Beneš), 60. Kreysa (Havlas).

Česká Lípa: Ponomarev (Chyna) – Tichý, Novák, Mlejnek, Stárek, Slaný, Štěrba – Dzierža, Kouba, Karel, Kopič, Jirsa, Gawrónski, Krajcigr, Novotný, Vlček, Ekl, Brodský, Horák.