Na první branku se čekalo skoro čtvrt hodiny, pak skóre otevřel domácí Pařízek. Přesto Liberec do konce úvodní třetiny stav utkání otočil. Ve druhé periodě ale misky vah na svou stranu opět převážila Lípa. Po brance Vavrušky šla po půl hodině do vedení. Liberec ještě stihl díky Valešovi vyrovnat, jednogólový náskok do poslední třetíiny ale domácím vrátil opět Vavruška.

Tabulka - florbal.Tabulka - florbal.Zdroj: DENÍKTřetí dvacetiminutovka patřila domácím. Pátou trefu obstaral Tichý, který proměnil trestné střílení, o dvě minuty později dal na 6:3 Ekl. Liberecký Wiener ještě vykřesal pro své barvy naději, v 53. minutě přidal sedmou branku Lípy Tichý a bylo rozhodnuto. Na výsledku už nic nezměnila trefa libereckého Čermáka půl minuty před koncem.

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC Liberec 7:5 (1:2, 3:1, 3:2)

Branky a nahrávky: 12. Pařízek (Kadlec), 26. Kadlec (Jirsa), 31. Vavruška (Jirsa), 35. Vavruška (Slaný), 47. Tichý (TS), 48. Ekl (Krajcigr), 53. Tichý (Krajcigr) – 16. Štěrba (vla.), 17. Čermák (Wiener), 32. Valeš (Wiener), 49. Wiener, 60. Čermák (Valeš).

R: Valenta, Žďárský. Vyloučení 0:1. Bez využití.

Česká Lípa: Dvořák (Chyna) – Tichý, Novák, Stárek, Kadlec, Pastor, Slaný, Štěrba – Dzierža, Karel, Kopič – Semerád, Jirsa, Vavruška – Krajcigr, Pařízek, Vlček – Ekl, Kalina.