Po triumfu nad Spartou vše směřovalo k dalšímu úspěchu i v sobotu. Není z toho ale nic. Co se stalo?
Vedli jsme 4:1 a nechali soupeře dvakrát vystřelit z místa, na které se upozorňovalo. Tým nezahrál to, co měl, soupeř naopak zápas zvládl takticky a v obraně předvedl super výkon. Přesto všechno jsme byli v zápase lepší, rozhodl jen ten náš krátký výpadek. Dvacet vteřin nás připravilo o tři body.

Byl to i klíčový moment utkání?
Byl. Po vyrovnání na 5:5 jsme si přestali věřit. Netrefili jsme také dvakrát prázdnou bránu. 

Je něco, za co tým můžete pochválit?
Za vstup do zápasu. Byl perfektní, kluci měli velké sebevědomí. Byl to ale prostě den blbec. Ovšem pořád lepší, než kdybychom si podobnou věcí prošli až v závěru sezony, kdy půjde o všechno. 

V pátek vás čeká Brno a hned v neděli Střešovice. Jsou to ideální soupeři na zisk šesti bodů?
Pokud ne na šest, tak alespoň na pět určitě. Pokud se vyhneme individuálním chybám, rozhodně takového počtu bodů můžeme dosáhnout. Tyto dvojzápasy během pár dní jsou ale hodně náročné. Navíc máme i pohár, během dvou týdnů sehrajeme nějakých šest utkání. Museli jsme i trochu upravit tréninkový plán. Na oba duely se připravíme, podíváme se na video a věřím, že je zvládneme.

Královské Vinohrady – FBC Česká Lípa 8:5 (1:1, 4:4, 3:0)

Branky: 14. Strobach, 26. a 39. Gregor, 26. Lanc, 39. Hartman, 53. Svoboda, 57. a 59. Hanák – 8. Hřebřina, 22. Kněžour, 29. a 35. Tichý, 39. Slaný. Střely: 22:14. Vyloučení: 1:0. Rozhodčí: K. Sojka – T. Sojka. Diváci: 130.

Česká Lípa: Ponomarev – , Tichý, Dzierža, Mlejnek, Spilka, Kadlec, Hřebřina, Karel, Jansa, Pastor, Novotný, Slaný, Kněžour, Jirsa, Štěrba, Krajcigr, Ekl.

Neratovice (v modrém) vybojovaly proti České Lípě dva body
Arsenal vydřel v Neratovicích bod. Podzim pak uzavřel přátelákem s fanoušky