Sobotní zápas bude pro Českou Lípu velmi důležitý. Od 20 hodin nastoupí proti Královským Vinohradům. Českolipští jsou v tabulce Livesport Superligy na dvanácté pozici, Vinohrady těsně pod nimi. Rozdíl mezi týmy jsou tři body ve prospěch Lípy. V případě výhry by se mohla odpoutat od míst, která znamenají účast ve skupině o udržení.

Česká Lípa svůj poslední zápas prohrála s Mladou Boleslaví 9:16. Královské Vinohrady po sérii porážek dokázaly vyhrát. Utkání v Otrokovicích zvládly a odvezly si tři body za výhru 3:0. Poslední vzájemný zápas Lípy a Vinohrad vyhrál tým z Libereckého kraje. Česká Lípa přehrála svého soupeře na konci listopadu 11:5.

V neděli od 18 hodin nastoupí Česká Lípa proti Vítkovicím. Ty jsou v tabulce na prvním místě a ze čtrnácti zápasů dokázaly vyhrál hned třináct z nich. V probíhající sezóně se Vítkovicím daří zejména střelba, vstřelily 124 branek a jako první tým se v ročníku dostaly přes hranici 100 gólů. Poslední vzájemný zápas tyto týmy sehrály 12. prosince a Vítkovice vyhrály v České Lípě 5:3. Českolipští mají svému soupeři co vracet, ale snadné to mít nebudou.

Fotbal, TJ Doksy
Návrat na trávníky se blíží, fotbalový krajský přebor zná termíny dohrávek