Další turnaj starších žáků ve florbale se uskutečnil v Liberci. Celodenní klání bylo poznamenáno malou účastí díky mnoha lyžařským kurzům, zejména u týmu ZŠ Partyzánská, proto za něj museli nastoupit dva hráči FBC Marek Šebera a Filip Běla.

ZŠ Partyzánská – FBC Liberec Black 0:15 (0:5, 0:5, 0:5)
Zápas s nejlepším týmem ligy začal tlakem Liberce, který narušoval pouze pěknými individuálními akcemi Marek Šebera, jenž si často poradil i se čtyřmi protihráči a dostával se do zakončení. Na druhé straně střely Liberce bravurně lapal gólman Štorek, a tak vyrovnaný stav drželi českolipští hráči statečně až do šesté minuty. V té době soupeř vstřelil dva rychlé góly a do konce třetiny se Liberec trefil ještě třikrát.

Únava Českolipských se začala postupem času stále více projevovat, čehož domácí florbalisté náležitě využili. I přes statečný výkon všech hráčů ZŠ Partyzánská skončil zápas vysokým výsledkem.

ZŠ Partyzánská – 1. FBK Campus Jablonec 1:10 (0:2, 1:5, 0:3)
Druhý zápas rezervního týmu Č. Lípy začal velmi opatrně, střely Jablonce pokrýval gólman Štorek a na druhé straně si s úniky Šebery poradil i jablonecký brankář. První třetina tak skončila pouze 2:0 pro Jablonec. Na začátku druhé třetiny se po krásné akci prosadil Šebera, kdy prošel sám přes celé hřiště a snížil. Nadějný výsledek 1:2 však vydržel pouze tři minuty a v dalším průběhu zápasu byla herní převaha Jablonce patrná.

FBC PD Dědek Č. Lípa – TJ Turnov 8:2 (3:0, 2:0, 3:2)
Už od začátku zápasu bylo jasné, kdo je lepším týmem. Hráči České Lípy byli ve všem lepší. Nejprve po krásné přihrávce Pastora poslal Hejl míček do šibenice turnovské brány. O chvilku později nedal střelou tahem Pastor turnovskému gólmanovi šanci. Ještě do konce první třetiny se Hejl prodral přes polovinu hřiště a přihrál Matějíčkovi, který bez problému zvýšil.

Stejně tak, jak skončila první třetina, začala i druhá. Přihrávající Hejl, zakončující Matějíček a skóre 4:0 pro FBC. Když už se Turnov začínal dostávat do šancí, vychytal je neuvěřitelnými zákroky gólman Jeník. Ještě do konce druhé třetiny navýšil skóre Pastor, kdy dlouhým výjezdem od mantinelu poslal míček pod horní tyčku turnovské brány.

Na začátku třetí třetiny českolipští hráči trochu polevili a výsledkem byly dva góly Turnova. Po oddechovém čase a domluvě trenéra Nováka tým České Lípy začal opět dominovat. Dědkova střela z půlky skončila v rohu turnovské brány a po přihrávce Pastora se trefil Hejl. Konec zápasu si hráči FBC pohlídali, navíc po pěkné individuální akci Hejl zkompletoval svůj hattrick.

Góly a asistence: Hejl (3+3), Pastor (2+2), Matějíček (2+1), Dědek (1+0).


FBC PD Dědek Č. Lípa - FBC Liberec Black 2:7 (1:1, 0:3, 0:3)
Druhý zápas začal tlakem Liberce, ovšem brankář Jeník svůj tým držel. Až v přesilové hře Liberce ho prostřelil Jágr. Do konce první třetiny se pak po krásné individuální akci prosadil Hána. Ve druhé třetině měli hráči České Lípy několik slibných šancí, bohužel je nedokázali přetavit v gól, naopak Liberec přidal tři branky.

Ve třetí části se Liberec prosadil i přes dobrou hru českolipského týmu ještě třikrát. V poslední minutě už pouze Matějíček snížil na konečných 7:2 pro Liberec.

Góly a asistence: Hána (1+0), Matějíček (1+0), Pastor (0+1), Hejl (0+1).