Do utkání šestého kola vstoupila hostující Chrudim velmi dobře, už ve třetí minutě se po rychlé kombinaci dokázal prosadit Yuri. Jeho zakončení zapadlo přesně do horní části branky. V 11. minutě měli hosté další velkou šanci, Doša po autu Slováčka trefil pravdou tyč českolipského brankáře. Aktivní hra Chrudimi pokračovala dál, Everton z dobré pozice pálil jen do brankové konstrukce. Po prvním poločase vedla Chrudim 1:0.

Chrudim v rychlém futsalu pokračovala i po přestávce. Ve 23. minutě domácí obrana na poslední chvíli dokázala zblokovat zakončení soupeře. Hosté přidali druhou branku ve 25. minutě. Svou druhou branku v zápase zaznamenal Yuri, jehož zakončení ze střední vzdálenosti bylo přesné. Krátce po půlhodině hry se prosadili také domácí. Po centru Fichtnera hlavičkoval na zadní tyč Miroslav Rott. Démoni dokázali vstřelit kontaktní branku a pokoušeli se vyrovnat.

Česká Lípa srovnat stav zápasu nedokázala, naopak dvě minuty před koncem druhého poločasu inkasovala. Z ostré pozice prostřelil domácího brankáře Roman Mareš. Jeho gól byl v tomto zápase poslední. Démoni na své půdě podlehli prvnímu celku v tabulce, Chrudimi, 1:3.

1. Futsal liga, 6. kolo
Česká Lípa - Chrudim 1:3 (0:1)
Branky: 33. Rott (Fichtner) – 3. Yuri (Slováček), 25. Yuri, 38. R. Mareš (Felipe). Rozhodčí: Nagy - Šmíd. Žluté karty: Caizl, Bužík (CES).

FC Démoni Česká Lípa: M. Mareš (Kirov) – Rott (C), Fichtner, Havrda, Klimt – Švec, Caizl, Abrham, Hanzlík – Bialek, Bužík, Bejda.
FK Chrudim: Rennan (Javorski) – Yuri, Doša, Slováček, Felipe – Everton, R. Mareš, Koudelka (C), D. Drozd, P. Drozd -Balog, Kubát, Mužík, R. Mareš