„Zápas jsme si pokazili sami svým naivním přístupem. Není možné, abychom si s tak kvalitním týmem, jako je Slavia, šli jen zahrát. První půli soupeř dominoval a trestal téměř každou chybu. Doufám, že si každý z nás uvědomí, že se takhle se první liga hrát nedá a změníme svůj přístup," zlobil Petr Zapletal, českolipský Démon. 

První branka padla už v první minutě, kdy si navedl míč na střed Daniel a prostřelil Lukáše Lecjakse v brance Démonů – 0:1. Druhou branku přidal v páté minutě Homola – 0:2. V šesté minutě přidal svou druhou branku Daniel – 0:3. Čtvrtou branku přidal po individuální akci Hrdina – 0:4. Na 0:5 upravil v jedenácté minutě Leovski. Poslední brankou první půle uzavřel hattrick Daniel a stanovil tak poločasové skóre na 0:6.

První branka druhého poločasu padla ve třicáté druhé minutě, když se podruhé prosadil Hrdina – 0:7. Osmou branku vstřelil Matěj Habart, pro kterého se jednalo o první branku v prvním startu v nejvyšší soutěži – 0:8. Poslední branku vstřelil v poslední minutě Jošt a stanovil tak konečné skóre na 0:9.

„Jsem strašně rád, že jsme konečně jeden zápas zvládli v klidu od prvnî do poslední minuty. Přistoupili jsme k tomu poctivě a vstřelili rychle tři branky, což nám samozřejmě velice pomohlo. Jsem také velice rád, ze si Matěj Habart připsal první start a dal svůj první gól," usmíval se David Frič, trenér Slavie Praha.

Démoni odehrají své příští utkání na půdě pražské Sparty, které začíná v pátek 19. listopadu od 20 hodin ve sportovním centru Řepy.

FC Démoni Česká Lípa - SK Slavia Praha 0:9 (0:6)

Branky: 1. Daniel, 5. Homola, 6. Daniel, 8. Hrdina, 11. Leovski, 20. Daniel, 32. Hrdina, 36. Habart, 40. Jošt

FC Démoni: Lecjaks, Kirov – Bialek, Fichtner, Demyanchuk, Kubelka, Rozboud, Klimt, Zapletal (K), Maur, Potoček.