Démoni se dočkali a slaví v 5. kole Varta futsal ligy první výhru. Po třech porážkách si českolipská parta poradila s rozjetým Mělníkem, který doma po boji porazila 4:3. „Střetnutí se mi hodnotí velice pozitivně, jelikož jsme získali tři body, ale musím přiznat, že to byl zápas remízový,“ řekl pro klubový web českolipský trenér Karel Kruliš.

Zápas byl odehrán v poměrně vysokém tempu. Pro diváky se jednalo o atraktivní futsal. Kruliš viděl především hodně nasazení. „Byl to oboustranný boj do plných a hra se přelévala nahoru dolů,byl to velice tvrdý zápas, bylo hodně faulů a i to nás stalo hodně sil, jelikož jsme pustili soupeře dvakrát do vedení z desetimetrových kopů. Hráče musím pochválit za přístup. Utkání bylo odpracované na výbornou,“ dodal trenér vítězů.

„Lípě jsme darovali vítězství svými chybami. V 1. půli jsme byli jasně lepší, soupeře k ničemu nepustili a místo toho, abychom proměnili šance a utkání rozhodli, tak jsme ve druhem poločase přestali hrát aktivně a udělali chyby, po kterých jsme lacino inkasovali,“ litoval Jakub Němec, kouč Mělníka.