Českolipští o své výhře rozhodli v poslední třetině, kterou vyhráli 4:0. První polovinu zápasu se přitom na palubovce odehrával vyrovnaný boj. Otrokovice dvakrát vedly, domácí ale postupně otočili na 3:2. V 35. minutě pak hostující Grich vyrovnal.

Klíčový moment přišel v čase 39.21, kdy se ze strany prosadil domácí matador Štěpán Slaný, který tak vrátil domácím barvám vedení. Půl minuty po začátku třetí třetiny navíc využil chybu Otrokovic Štěrba, který zvýšil na 5:3.

Česká Lípa už výhru nepustila, v 56. minutě přidal šestou branku domácích Krajcigr, který proměnil trestné střílení. Skóre pak na 7:3 upravil Štěrba, který poslal míček do opuštěné otrokovické branky.

FBC 4CLEAN Česká Lípa - Navláčil Panthers Otrokovice 7:3 (2:2, 2:1, 4:0)

Branky a nahrávky: 13. Tichý (Štěrba), 20. Stárek (Novák), 24. Tichý (Novák), 40. Slaný (Tichý), 41. Štěrba (Krajcigr), 56. Krajcigr (TS), 60. Štěrba – 3. Grich (Nehila), 16. Červenka (Šťourač), 35. Grich (Nehila).

R: Bališ, Varga. Vyloučení: 3:3. Využití: 2:0.

Česká Lípa: J. Dvořák (Ponomarev) – Tichý, Novák, Mlejnek, Stárek, T. Kadlec, Slaný, Štěrba – Dzierža, Karel, Kopič, Brodský, Jirsa, Staněk, Krajcigr, Vlček, Ekl.