„Na této akci jsme se stali s našimi svěřenci nejúspěšnějším klubem, druhé místo obsadil klub z Ústí nad Labem Kamura ryu a třetí místo obsadil klub z Děčína,“ pochvaloval si Pavel Znamenáček, vedoucí a trenér Sport Relax Česká Lípa.

Nejúspěšnějšími závodníky se stali Vincent Balek a Zlata Zvěřinová, kteří si odvezli třikrát zlato a jednou stříbro

„Jsme nesmírně šťastni, že máme kvalitní a početnou základnu a členové se u nás cítí dobře. Jsme také hrdí, že posouváme kreativně karate dále a umožňujeme  všem karatistům kvalitní růst,“ zdůraznil Znamenáček.

VÝSLEDKY VÁNOČNÍHO POHÁRU BOJOVNÍKŮ: 38x zlato, 38x stříbro, 73x bronz celkem 149 medailí

AGILITY:

Zlaté medaile vybojovali: Balek Vincent, Zvěřinová Zlata, Pokorný Jan, Kašák Jáchym, Rybová Viktorie, Novotná Kateřina, Ulziiorshikh Seno a Svoboda Josef.

Stříbrné medaile vybojovali: Přívratský David, Neumanová Ella, Anarjargal Enerelt, Davaa Nasan – Ochir,Ficzuová Sofie,Suchá Josefína, Hampejs Adam a Barták Zdeněk.

Bronzové medaile vybojovali: Jandík Václav, Kučera Marek, Budjakoska Angela, Zalazna Adelina, Koutecký Radim, Maliarik David, Firyt Jakub, Novák Michal, Battulga Misheel, Šorčíková Valerie, Štěpánský Ondřej, Maliarik Jan, Svobodová Pavlína, Řeháková Ema, Nikodým Petr a Melíšek Lukáš.

KIHON:

Zlaté medaile vybojovali: Balek Vincent, Zvěřinová Zlata, Zalazna Adelina, Firyt Jakub, Prchalová Jitka, Svoboda Josef, Hampejs Adam, Řehák František, Suchá Josefína a Battulga Munkhsuld.

Stříbrné medaile vybojovali: Přivratský David, Budjakoska Angela, Petrová Ema, Kašák Jáchym, Šorčíková Valerie, Melíšek Lukáš, Kadet Lukáš, Ulziiorshikh Seno, Novotná Kateřina a Koutecký Radim.

Bronzové medaile vybojovali: Houferák Tobiáš, Jandík Václav, Neumanová Ella, Kuzmová Alžběta, Prijič Inela, Synák Martin, Davaa Nasan – Ochir, Ficzuová Sofie, Rybová Viktorie, Barták Zdeněk, Nikodým Petr, Rovenský Filip, Vavrouš Petr, Štěpánský Ondřej, Maliarik Jan, Svobodová Pavlína, Řeháková Ema, Maliarik David a Pomikáček Jan.

KUMITE STUŽKY:

Zlaté medaile vybojovali: Balek Vincent, Kuzmová Alžběta, Zvěřinová Zlata, Battulga Misheel, Rovenský Filip, Maliarik David, Nikodým Petr, Kašák Jáchym, Štěpánský Ondřej a Novotná Kateřina.

Stříbrné medaile vybojovali: Hladík Alexander, Petrová Ema, Neumanová Ella, Šorčíková Valerie, Vavrouš Petr, Erben Dan, Barták Zdeněk, Firyt Jakub, Maliarik Jan a Svobodová Pavlína.

Bronzové medaile vybojovali: Houferák Tobiáš, Jandík Václav, Prijič Inela, Zalazna Adelina, Budjakoska Angela, Jelínková Valerie, Ficzuová Sofie, Gankhuyag Dulguun, Pokorný Jaromír, Pokorný Jan, Anarjargal Enerelt, Kuchta Tomáš, Sláma Jáchym, Davaa Nasan – Ochir, Novák Michal, Mittelbach Jan, Řehák František, Suchá Josefína a Řeháková Ema.

KUMITE BOB:

Zlaté medaile vybojovali: Vavrouš Petr, Neumanová Ella, Svoboda Josef, Pomikáček Jan, Kašák Jáchym, Ficzuová Sofie, Svobodová Pavlína, Kuzmová Alžběta, Houferák Tobiáš a Maliarik Jan.

Stříbrné medaile vybojovali: Hampejs Adam, Zvěřinová Zlata, Melíšek Lukáš, Pomikáček Jan, Synák Martin, Battulga Misheel, Novotná Kateřina, Petrová Ema, Balek Vincent a Řehák František.

Bronzovou medaili vybojovali: Kašpar Jáchym, Gankhuyag Dulguun, Budjakoska Angela, Hošmánek David, Osirsuch Gerelt, Pokorný Jan, Battulga Munkhsuld, Janovský Kryštof, Firyt Jakub, Šorčíková Valerie, Rybová Viktorie, Řeháková Ema, Suchá Josefína, Prijič Inela, Zalazna Adelina, Přivratský David, Kučera Marek, Ulziiorshikh Seno a Valjent Teodor.

Klub karate Sport Relax navíc vyhlásil nejúspěšnější závodníky za rok 2021 a letos to bylo do poslední chvíle velmi napjaté. Zde jsou ti nejúspěšnější:

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ZÁVODNÍCI KLUBU- MLÁDEŽ

1. Maliarik Jan

2. Suchá Josefína

3. Maliarik David

4. Pokorná Natálie

5. Štěpánský Ondřej

6. Cupová Barbora -karanténa

7. Pomikáček Pavel -karanténa

8. Novotná Kateřina

9. Řehák František

10. Pomikáček Jan

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ZÁVODNÍCI KLUBU- DOROST - SENIOR

1. Znamenáčková Barbora

2. Znamenáčková Adéla

3. Klimplová Vanesa

4. Klimeš Jan

5. Pavlasová Božena

„Velké díky trenérům za odvedenou práci. Poděkování patří našim partnerům a podporovatelům - město Česká Lípa, Liberecký kraj a  NSA, MEGA a.s., Vendys&V, Gynekologie Plus, VERSANA, Teldatcom, AMV-trade,srov.o.," dodal Znamenáček.