Domácí nováček přivítal celek Benago Zruč nad Sázavou, který prokázal kvality a Démony porazil o pět gólů.

Sobotní výhra Benaga znamená, že vítězný tým, největší překvapení této ligové sezony, se vrací na druhou příčku tabulky. Hosté rozhodli o tříbodovém zisku již v prvním poločasu, který vyhráli 0:3.

Hned v úvodu utkání byly šance na obou stranách a domácí Šindelář dokonce trefil břevno, ale skóre se otevřelo až v 9. minutě díky trefě Kopeckého. Do 15. minuty nastřádali hosté třígólový náskok a ten vydržel až do přestávky, přestože oba týmy mohly změnit skóre z desetimetrových kopů.

Po změně stran Benago navýšilo svůj náskok až na 0:6, teprve potom dovolilo domácím Démonům kosmeticky upravit skóre, jenže na výhře hostů to nemohlo nic změnit.

Démoni Česká Lípa - Benago 2:7 (0:3)

Branky: 38. Soukup, 40. Šindelář - 9. Kopecký, 13. Holeček, 15. Brahimi, 26. Rodek, 34. Brahimi, 35. Rodek, 39. Holeček.

Sestavy týmů

FC Démoni Česká Lípa: Vogt - Bejda, Půlpán, Šindelář, Kulha, Soukup, Demke, Fronha, Walter, Frnka.

Benago Zruč nad Sázavou: Mareš, Kudrna - Rodek, Brahimi, Lištvan, Váňa, Simitči, Holeček, Amrani, Ježdík, Kopecký, Veselý, Kozák.