Zadařilo se také druhému týmu z Českolipska. Mužstvo F.A. Zole přivezlo všechny body z palubovky posledního AFC Celtic Kladno, kde zvítězilo 8:5 (3:3), takže v průběžné tabulce je šesté a má stejný počet bodů (30) jako Démoni.

FC Démoni - HFK Příbram 15:4 (11:3)

Vzhledem k tomu, že soupeř přijel značně oslaben, bylo o výsledku prakticky předem rozhodnuto, a tak tři body zůstávají v České Lípě. Celý zápas byl jen otázkou skóre. To ve čtvrté minutě otevřel Václav Zdich a během poločasu se strhla branková vánice, která se zastavila na čísle jedenáct – 11:3.

Ve druhé polovině střetnutí už to takové gólové hody nebyly, a to asi hlavně proto, že domácí zbytek zápasu pojali poněkud tréninkově. Démoni totiž hráli především pro diváky, takže nebyla nouze o futsalové parádičky v podání Michala Zelenky.

Hattrickem se blýskli kapitán týmu Lukáš Půlpán, Václav Zdich, který dal čtyři góly, a Karel Kaňkovský.

Sestava FC Démoni: Marek Michálek, Lukáš Půlpán, Michal Zelenka, Jakub Dutka, Václav Zdich, Jiří Jandík, Antonín Pastor, David Rameš, Karel Kaňkovský, Radim Pavlíček.
Střelci Č. Lípy: Václav Zdich 4, Lukáš Půlpán 3, Karel Kaňkovský 3, Michal Zelenka 2, David Rameš 1, Antonín Pastor 1, Marek Michálek 1.

Celtic Kladno – F.A. Zole 5:8 (3:3)

Branky Č. Lípy: Jirkovský Radek, Bernard Tomáš, Bernard Filip, Hlavatý Jan, Vimr Jiří - Souček Jakub 2, Havlásek Jan 2, Burian Marek 2, Brož Vojtěch, Vodrážka Tomáš.