Z kategorie základního stupně si vlastní mistrovství udělala českolipská děvčata. Zvítězila Markéta Bednářová před Annou Horňákovou, a jen těsně unikla bronzová medaile Natálce Musilové, jež skončila čtvrtá.

Nejpočetněji obsazenou kategorii mladších žákyň ovládla díky vyrovnanému výkonu na všech nářadích Adéla Baňkowská z Doks. Pro stříbrnou medaili si došla její sestra Aneta, která byla zároveň nejlepší závodnicí na kladině.

O čtvrtou příčku se podělily další dokské závodnice Tereza Holinková a Nela Grohová, obě zaznamenaly jednu chybu na kladině. Osmá skončila Kačka Petrusová z Doks, desátá Karolína Poláčková z České Lípy a na místě jedenáctém nejmladší účastnice závodu šestiletá Olivka Lawson. Také 17. Štěpánka Burešová splnila předepsaný počet bodů a může se s ostatními těšit na postup do vyšší kategorie.

V kategorii starších žákyň se stala přebornicí kraje dokská Adéla Holečková před českolipskou Pavlou Valešovou.

Mezi juniorkami byla Michaela Jakšová z Doks druhá, vinou tří pádů z kladiny. Bronz vybojovala její oddílová kolegyně Erika Holinková , nepopulární čtvrté místo zbylo na Lenku Procházkovou a pátá skončila Natálka Vlková, obě z České Lípy.

Kamila Jakšová