Jiskra sice mohla teoreticky poskočit před Liberec Handball, ale ten překvapivě porazil Duklu Praha 30:20, a tak by ani případná výhra Mimoňských posun v tabulce nepřinesla. Louny měly jisté první místo už dvě kola před koncem soutěže. Proto také přijely jen v sedmi hráčích. A protože Jiskra nastupuje poslední dobou také v nejužším možném složení, byl počet hráčů na obou stranách vyrovnaný. Mimoň nemá štěstí na příliv mladých posil, což z ní sice činí jeden z nejzkušenějších týmů v soutěži, na druhou stranu jí ale rychleji ubývá sil. Nejinak tomu bylo proti velice mladé sestavě Loun, která domácí přehrávala právě rychlými protiútoky.

TJ Jiskra Mimoň – Loko Louny 32:37 (14:20)

„Soupeři byli vesměs o 10 let mladší než naši hráči. Měli samozřejmě lepší fyzičku, ale nedá se říci, že by nás přestříleli. Pokud by neměli rychlé protiútoky, tak by to bylo vyrovnané utkání,“ porovnala oba celky Lenka Jelínková. Jiskra odehrála opět s favorizovaným soupeřem vyrovnaný začátek zápasu. Až do 20. minuty se s Lokomotivou přetahovala o skóre. Pak přišla šňůra pěti branek hostů a do šaten se šlo už za stavu - 14:20. Druhá půle nepřinesla další zvyšování náskoku, ale Louny si svůj odstup udržely až do konce . Nejvíce branek v (20) nastřílel jeden z nejlepších střelců soutěže, Lounský Jiří Brecko. Z domácích mu sekundovali R. Havel s 13 a K. Hrabica s 9 góly. Mimoň: Švanda – Šámal, Havel, Hrabica, Ježek, Häcker, Rozbora.