HC8
Osmáci hostili v Litoměřicích Kadaň. Podali zatím nejslabší výkon na domácím ledě a podlehli 5:6. V polovině utkání vedli 4:1 a nic nenasvědčovalo, že ztratí oba body. Neukázněnou hrou se zbytečnými fauly však vyšli z tempa a když ani brankář neměl svůj den, v poslední třetině inkasovali tři branky a utrpěli druhou porážku v sezoně. Druhý den zajížděli do Mariánských Lázní. Po dvou třetinách vedli už o 6 branek. Pak však opět přišel nepochopitelný zlom, v dramatickém závěru se soupeři podařilo snížit až na závěrečný rozdíl dvou branek. Důležité vítězství si však osmáci uhájili a oba body odvezli domů.
HC7
Hráči 7. třídy vyjížděli do Kadaně na led neporaženého lídra soutěže. Výsledek je o to důležitější, že tato třída v Kadani ještě nikdy nevyhrála. V dramatickém utkání byli hosté bojovnější, hodně bruslili a napadali, a i přesto, že po první třetině 0:1 prohrávali, vstřelili soupeři ve II. a III. třetině po jedné brance a odvezli si oba body za vítězství 2:1. Na obou stranách podali výborné výkony brankáři, hosté vítězství urvali díky své bojovnosti.
HC6
Šestá třída v Kadani podlehla 0:4. Soupeř lépe bruslil, hodně střílel, naopak hosté neproměnili ani vyložené šance.
HC4
Čtvrťáci hostili na roudnickém ledě Litvínov, kterému podlehli 3:10. Soupeř nebyl jasně lepší, „domácí“ však hráli bez jiskry a nadšení, svůj den neměl gólman, který výhru livínovským dost usnadnil. Vpředu vázla kombinace, ale hlavně chyběla bojovnost a vůle po vítězství.
HC2
Druháci si v přípravném utkání s domácím Děčínem v minihokeji zastříleli a porazili ho 12:1.

Další zprávy z regionu najdete zde