Lépe začalo Brno, které se dostalo do dvoubrankového vedení. Démoni reagovali, v 11. minutě snížil Klimt, o čtyři minuty později vyrovnal Fichtner. Do kabin šli ale přeci jen spokojenější hráči domácích, do vedení je opět dostal Doubravský.

Místo snahy Lípy o vyrovnání přišel brněnský uragán. Hráči Helasu během necelých dvou minut nasázeli hostům tři branky, dostali se do vedení 6:2 a defacto zlomili odpor Démonů. Červenou kartu navíc ve 34. minutě viděl Fichtner, půl minuty před koncem upravil na konečných 8:3 českolipský kapitán Rott.

Česká Lípa tak zůstává na posledním místě a velmi pravděpodobně se z něj už do konce sezony neodlepí. Poslední zápas sehrají svěřenci Karla Kruliše v pátek 2. dubna, když od 20 hodin hostí pražskou Spartu.

Helas Brno - Démoni Česká Lípa 8:3 (3:2)