Vytvořilo se pět družstev, hrálo se systémem každý s každým na jeden vítězný set do patnácti bodů. První čtyři týmy postoupily do semifinále, ve kterém musely nastřádat jednadvacet úspěšných míčů, aby se probojovaly až do finále, v němž určily celkového vítěze dva sety.

Každý pár hokejistů měl k sobě ještě jednu profesionální volejbalistku, které se střídaly.

Hráči během letní přípravy oblékli místo dresů a bruslí šortky a krátká trička a nastoupili v tomto složení: Karel Pilař, Petr Průcha, Jana Večeřelová – Radek Smoleňák, Jiří Tlustý, Jana Prokešová a Martina Novotná – Martin Hanzal, Tomáš Kaberle, Tereza Chocholová a Kateřina Křečková – Jiří Zelenka, Jaroslav Nedvěd, Lenka Poulová a Petra Eliášová a sponzoři Jágr teamu, a sice borci z Bohoušovické mlékárny.

Loňské vítězství obhajovala čtveřice Zelenka, Nedvěd, Poulová a Eliášová, která je akademickou mistryní ČR v beachvolejbale. Toto kvarteto neprohrálo během základní skupiny ani jeden set, v semifinále si poradili bez problémů s dvojicí Kaberle – Hanzal a ve finále porazili 2:0 na sety tým Karla Pilaře.

Konečné pořadí ve skupině:

1. Zelenka, Nedvěd, Poulová, Eliášová, 2. výběr Bohušovické mlékárny, 3. Pilař, Průcha, Večeřelová, 4. T. Kaberle, Hanzal, Chocholová, Křečková, 5. Tlustý, Smoleňák, Prokešová, Novotná.

Semifinále: Průcha, Pilař, Večeřelová – výběr Bohušovické mlékárny 21:14. Nedvěd, Zelenka, Poulová, Eliášová – Kaberle, Hanzal, Chocholová, Křečková 21:11.

O 3. místo: Kaberle, Hanzal, Chocholová, Křečková – výběr Bohušovické mlékárny 21:15.

Finále: Nedvěd, Zelenka, Poulová – Pilař, Průcha, Večeřelová 2:0 (15:8, 15:7).