Velice potěšující je ta skutečnost, že v žebříčcích jednotlivých kategorií figurují také členové hned tří klubů z českolipského okresu: OK Jiskra Nový Bor, Stadion Nový Bor a a KOB Kamenický Šenov!

Jak se vlastně k celkovému vyhodnocení došlo? Jednoduše: každému běžci se započítávalo jedenáct nejúspěšnějších závodů z patnácti uskutečněných. Všichni jmenovaní závodníci se mohou těšit na předání medailí a diplomů připravené oddílem OK Reco Sport na prvním žebříčkovém závodě Ještědské oblasti v roce 2010.

Původně mělo být slavnostní dekorování součástí závodů ve sprintu Reco Cup v Hrádku nad Nisou již 28. října, protože však byly závody pořádané Tatranem Jablonec kvůli počasí přeloženy až na listopadový termín, bylo celkové pořadí uzavřeno až později.

D21K: 1. Pavlína Marešová – OK Jiskra N. Bor, 2. Lenka Kvapilová – Sigmat Ml. Boleslav, 3. Romana Kučerková – Stadion N. Bor,

D21L: 1. Bára Kašková – OK Chrastava, 2. Petra Bernášková – Stadion N. Bor, 3. Zuzana Henychová – Slavia TU Liberec,

D35: 1. Romana Posseltová – Tatran Jablonec, 2. Jana Eichlerová – KOB Kam. Šenov, 3. Iva Linková – TJ Turnov,

D40: 1. Ivana Abelová – Stadion N. Bor, 2. Šárka Švábková – TJ Turnov, 3. Pavla Pavlíková – OK Chrastava,

D45: 1. Soňa Šípová – OK Jiskra N. Bor, 2. Zdena Kratochvílová – OK Jiskra N. Bor, 3. Věra Petrová - Slavia TU Liberec,

D50: 1. Alena Neradová – KOB Litvínov, 2. Věra Bradnová – OK Chrastava, 3. Ivana Úlehlová – OK Jiskra N. Bor, D

55: 1. Leontýna Křtěnská – OK Jiskra N. Bor, 2. Ivana Karmazínová - Slavia TU Liberec, 3. Jitka Nedvídková – Rozmarýn Litoměřice,

D60: 1. Jaroslava Štrojsová – KOB K. Šenov, 2. Hela Kubíková – Lokomotiva Liberec, 3. Věra Nejezchlebová – KOB K. Šenov,

H21K: 1. Ivan Vydra – OK Reco Sport, 2. Oldřich Přinda - Slavia TU Liberec, 3. Zdeněk Špak - Slavia TU Liberec,

H21L: 1. Petr Kadavý – OK Chrastava, 2. Pavel Pachner – Slavia TU Liberec, 3. Jindřich Kořínek – TJ Turnov,

H35: 1. Martin Kučera – Loko Teplice, 2. Dušan Novotný – Tatran Jablonec, 3. Tomáš Žitný – Sigmat Ml. Boleslav,

H40: 1. Pavel Kubec – Stadion N. Bor, 2. Karel Kovář, 3. Luboš Bruner – oba Loko Teplice,

H45: 1. Josef Petr - Slavia TU Liberec, 2. Pavel Vydra – OK Reco Sport, 3. Pavel Sobek – Lokomotiva Liberec,

H50: 1. Miloslav Průcha – OK Jiskra N. Bor, 2. Miloš Eiselt – Lokomotiva Teplice, 3. Jiří Provazník – TJ Turnov,

H55: 1. Jindřich Jakubec – TJ Turnov, 2. Tomáš Babický – Rozmarýn Litoměřice, 3. Jiří Pospíšil – TJ SOK Turnov,

H60: 1. Jaroslav Hlaváč – Sigmat Ml. Boleslav, 2. Radim Smetana – OK Chrastava, 3. Jiří Nejezchleba – KOB Kam. Šenov,

H65: 1. Jaroslav Křtěnský – Jiskra N. Bor, H70: 1. Jan Langr – Jiskra N. Bor.