Film, muzikál nebo přehlídkové molo. To je hřiště, na němž se s jistotou pohybují Michael Foret, Petr Polák, Miroslav Šimůnek nebo Bořek Slezáček. Jak si ale povedou ve futsalu proti týmu Reas Česká Lípa, který stojí v čele okresní soutěže?

Jejich vzájemný duel se odehraje v neděli 17. února v nové sportovní hale v České Lípě. Nepůjde ale jen o exhibiční utkání, ale poslouží také dobré věci. „Výtěžek z charitativní akce půjde ve prospěch mateřského centra Pumpkin na nákup hraček pro děti," upřesňuje za organizátory akce Petr Svoboda z českolipské Reas Agency.

Ten upřesnil, že zábavný nedělní podvečer, který začíná v 17 hodin a moderovat bude Radek Malár, vyvrcholí koncertem zpěváků ze známého muzikálu Děti ráje.

„Určitě vyhrajeme," věří Petr Poláček. Vedle něj za tým muzikálových hvězd nastoupí Miroslav Šimůnek, Tomáš Löbl, Bořek Slezáček, Filip Trojovský nebo Michael Foret. „Věřím, že nás přijdou Českolipané povzbudit," vyzývá zpěvák Michael Foret.

Než začne futsalový zápas, přichystala Reas Agency už na tuto sobotu, 9. února, brazilskou módní show s výukou salsy. Vše se odehraje na plese Jizerských pekáren, kdy v hotelu Merkur budou světoví tanečníci učit přítomné známý jihoamerický tanec.