Čtvrtý druholigový dvojzápas ale tentokráte v západočeské metropoli absolvovala značně promíchaná sestava, ve které bylo i hodně dorostenců.
Přestože notně omlazený tým získal se zkušenějšími soupeři pouze bod, byl trenér Slaný s vystoupením svých svěřenců spokojený.

„Až na první třetinu zápasu s Plzní jsem podali dobrý výkon,“ řekl českolipský kouč. V prvním zápase s Domažlicemi mohl přitom pomýšlet i na vítězství. Českolipští se totiž postupně dostali až do tříbrankového vedení. Pak ovšem začali chybovat a soupeř toho dokonale využil.

V druhém střetnutí jim naopak utekl začátek, když se Plzeň dostala během prvních deseti minut do trháku 4:0. „Bylo to hodně o zkušenostech a kluci až v průběhu zápasu zjistili, že to jde,“ poznamenal Slaný k pokračování po první přestávce, kdy se Česká Lípa stala Plzni vyrovnaným soupeřem. „Tenhle tým má velkou budoucnost. Věřím, že pět šest kluků to dotáhne hodně daleko, záleží jen na nich,“ dodal trenér Slaný na závěr.

Příště čekají Českou Lípu nováčkové soutěže - Cheb a Sokolov.