Sobota 28. října

FOTBAL

Fortuna Divize mužů:
Nový Bor – Baník Souš (14.30)

Česká divize staršího dorostu:
Arsenal Česká Lípa – Slovan Liberec B (10.00)

Česká divize mladšího dorostu:
Arsenal Česká Lípa – Slovan Liberec B (12.15)

KP mužů:
Doksy – Semily (14.30)

I. A třída mužů:
Cvikov – Rynoltice (14.30)

I. B třída:
Jablonné – Doksy B, Mimoň – Žandov (14.30), Kamenice – Chrastava B (15.00)

KP starších přípravek:
Nový Bor A/B – Rumburk A/B (10.00)

OP mužů:
Zákupy – Pertoltice (14.00), Zahrádky – Dubá, Dubnice – Kravaře, Jestřebí – Nový Oldřichov, Dubice – Sosnová (14.30)

OS mužů:
Tuhaň – Skalice B (11.00), Kunratice – Velký Valtinov (11.30)

OP starších žáků:
Lokomotiva Česká Lípa – Doksy (9.30), Horní Libchava – Brniště/Velký Valtinov (10.00)

OS mladších žáků:
Žandov – Cvikov (10.00), Lokomotiva Česká Lípa – Nový Bor B (10.45)

OP starších přípravek:
MAHO Jablonné – Stráž pod Ralskem (10.00), Kravaře – Doksy (12.00), Horní Libchava – Cvikov A (14.00)

OS mladších přípravek:
Nový Bor B – Lokomotiva Česká Lípa B, Nový Bor A – Arsenal Česká Lípa A, Cvikov – Lokomotiva Česká Lípa A (10.00), Skalice – Staré Splavy/ Doksy (14.00).

ATLETIKA

Běžecký Krosmaratón v Sosnové, 33. ročník: další závod seriálu Okresní běžecké ligy.
Prezentace účastníků v KD Sosnová od 8 hodin. Start maratonu a půlmaratonu v 10.30, trať na 10,5 km v 11.45 hod., starty žactva od 10.35 hod.

Neděle 29. října

FOTBAL

KP mužů:
Skalice – Přepeře (10.30)

KP mladšího dorostu:
Žandov – Chrastava (10.00)

KP starších žáků:
Nový Bor – VTJ Rapid Liberec (9.30)

KP mladších žáků:
Nový Bor – VTJ Rapid Liberec (11.15)

I. A třída mladších žáků:
Mimoň – VTJ Rapid Liberec (11.15)

KP starších přípravek:
Arsenal Česká Lípa A/B – Hrádek/Mimoň (10.00)

OS mužů:
Horní Police – Lindava, Horní Libchava – Okna, Noviny – Loko Česká Lípa B, Cvikov B – Brniště, Mimoň B – Starý Šachov (14.30)

OP staršícho dorostu:
Doksy – FK Brniště/ Velký Valtinov (14.00)

OP starších žáků:
Bukovany – Zákupy, Jestřebí – Stráž pod Ralskem (10.00)

OS mladších žáků:
MAHO Jablonné – Nový Bor A (10.00)

OP starších přípravek:
Bukovany – Cvikov B (13.00)

OS mladších přípravek:
Stružnice – Horní Libchava/ Kamenice (10.00), Jestřebí – Dubá (12.30)

FUTSAL

Okresní přebor Českolipska mužů:
druhý turnaj letošní sezony (od 9.00, SH Nový Bor)