Pátek 28. října

FLORBAL

1. liga: FBC PULLO TRADE Česká Lípa - Hattrick Brno (19.00, sportovní hala)
V současné chvíli České Lípě chybí na druhý tým z jižní Moravy devět bodů, Českolipští však mají o dva odehrané zápasy méně, takže v případě pátečního vítězství stáhnou náskok Jihomoravanů na šest bodů. V rámci tohoto utkání vystoupí v první a druhé přestávce s ukázkovým utkáním nejmenší naděje z přípravky FBC Česká Lípa.

Sobota 29. října

FOTBAL

Divize mužů: Nový Bor – Velvary (14.30)

KP mužů: Doksy – Skalice, Arsenal Česká Lípa – Semily (14.30)

I. A třída mužů: Cvikov – Stráž nad  Nisou (14.30)

I. B třída: Jablonné – Frýdlant B (11.00)

KP U19: Arsenmal Česká Lípa – Sedmihorky (9.30), Nový Bor – Mšeno (10.00), Mimoň – Hrádek (13.00)

OS mužů: Noviny – Horní Libchava, Lindava – Tuhaň, Pertoltice – Nový Oldřichov, Loko Česká Lípa B – Okna, Kunratice – Brniště (14.30)

OP starších žáků: Doksy – Cvikov, Mimoň – Jestřebí (10.00), Bukovany – Brniště/ Velký Valtinov (11.00)

OS mladších žáků: Stráž pod Ralskem – Kamenický Šenov, Zákupy – Skalice (10.00)

OP starších přípravek: Bukovany – Stráž pod Ralskem (9.30), Loko Česká Lípa – Doksy (12.30)

OS mladších přípravek: Cvikov A – Bukovany, Nový Bor B – Loko Česká Lípa A, Nový Bor A – Loko Česká Lípa B (10.00), Arsenal Česká Lípa A – Arsenal Česká Lípa B (10.00)

HOKEJ

Krajská liga mužů: HC Česká Lípa – HC Frýdlant (16.30)

Neděle 30. října

FOTBAL

I. B třída: Mimoň – Hodkovice (14.30)

KP U17: Stráž pod Ralskem – Nové Město pod Smrkem (10.00)

KP U15: Loko Česká Lípa – Nový Bor, Arsenal Česká Lípa – Semily/ Bozkov (9.30)

KP U13: Loko Česká Lípa – Nový Bor, Arsenal Česká Lípa – Semily/ Bozkov (11.15)

I. A třída U13: Arsenal Česká Lípa – Semily/ Bozkov (11.15)

OP mužů: Jestřebí – Horní Police, Zákupy – Dolní Libchava (14.00), Dubice – Sosnová, Loko Česká Lípa A – Dubá, Stružnice – Žandov, Dubnice – Kravaře, Svor – Bukovany (14.30)

OS mužů: Polevsko – Velký Valtinov, Cvikov B – Zahrádky (14.30)

OP dorostu: Cvikov – Benešov nad Ploučnicí (10.00), Horní Libchava – Markvartice, Doksy – Žandov (14.00)

OS mladších žáků: Doksy – Žandov (10.00)

OP starších přípravek: Skalice – Stružnice/ Horní Police (10.00), MAHO Jablonné – Kravaře (10.30)

OS mladších přípravek: Stružnice/ Horní Police – Horní Libchava/ Kamenice, Cvikov B – Dubá, Doksy – Skalice (10.00)

FUTSAL

Okresní přebor mužů: 3. turnaj (SH Česká Lípa (od 12.30)