V konkurenci 420 závodníků z 53 klubů, z toho sedm zahraničních, se klub zařadil mezi špičku turnaje. Při tak velkém počtu každá kategorie byla hodně obsazená. Tradičně bývá nejvíce závodníků v nejmladší kategorii v kata a při počtu 63 závodníků si David Šerák, Lukáš Fišar, Milan Zítko, Marek Kroupa, Lukáš Pevný, Milan Hájek dobře poradili s konkurencí.
Do finálové osmičky se dostali Fišar, Hájek, Pevný, Kroupa a bronzovou medaili vybojoval Lukáš Pevný a stříbro si z turnaje odváží Marek Kroupa.
V kata teamu mladší žáci se dvě družstva dostala do finále a zlatou medaili vybojovali Daniel Razák, Milan Zítko, Lukáš Pevný a stříbrnou příčku David Šerák, Milan Hájek, Lukáš Fišar.
V disciplíně kata juniorky Hana Ulíková vybojovala bronzovou medaili a přidala zlato v kata teamu juniorky ve složení Martina Plešingrová, Anna Šťastná.
V disciplíně kumite starší žákyně vybojovala bronzovou medaili Tereza Bittnerová. Na čtvrté příčce se ještě umístili Milan Hájek, Jana Boháčová a dvakrát Anna Šťastná.