„Již řadu let se naši svěřenci nominují na tento šampionát a stále patříme k těm nejúspěšnějším. To jsme potvrdili i v Českém Krumlově,“ zdůraznil trenér Pavel Znamenáček, jenž v seniorské kategorii měl čtyři svěřence. „Byla ale škoda, že se vyřazovali mezi sebou v eliminačních kolech.“

Nejlépe se vedlo Janu Drobečkovi, který v disciplíně kata vybojoval titul mistra ČR pro rok 2011 a k tomu přidal 8. místo v kumite. Ondřej Samek obsadil 6. příčku.

V seniorské kategorii se dařilo také Karin Košíkové, která skončila ve finále na solidním 4. místě, Jana Bělohlavová se prosadila v kumite, kde vybojovala bronzovou medaili.

Terezka Zlatohlávková letos naposledy startovala v dorostenkách a tuto věkovou kategorii ukončila ziskem titulu Vicemistryně ČR, v kumite pak obsadila 7. místo. „Terča se nominovala i mezi juniorky, kde skončila na pěkné páté pozici.“

V seniorských kata týmech dominoval Sport Relax, jemuž se opět podařilo vybojovat titul Mistr České republiky pro rok 2011, a to ve složení: Jan Drobeček, Jakub Kolek a Adam Zdobinský.