Na VC Nymburk se Jana Rálišová v kata ml. žákyně probojovala do 4. kola, kata tým (Ištoková Katka, Tomanová Natálie, Rálišová Jana) obsadil 3. příčku. Kumite: (juniorky +59 kg) 3. místo Barešová Markéta, (junioři +78 kg) 1. Krátký Jakub.

Na Moravě, kde se konalo Otevřené mistrovství Moravy a Slezska, startovala dvě děvčata z SSC, a to Katka Ištoková a Markéta Barešová. Druhá jmenovaná získala v soutěži kumite juniorky titul vicemistryně.

Na dalším soutěžním klání v Nymburku dosáhla největšího úspěchu Anna Daová, jež v kata ml. žákyň získala stříbro. V boji o finále se střetla Daová a Rálišová, načež úspěšnější byla prvně jmenovaná, Rálišová pak v boji o bronzovou medaili podlehla soupeřce z Kladna.

Kata ml. žákyně: 2. Anna Daová. Kata tým žákyně: 3. Natálie Tomanová, Jana Rálišová, Katka Ištoková. Kata tým žáci: 3. (Štěpán Pitaš, Rabiňák Jakub, Hloucal Radek). Kumite (+78 kg): 3. Jakub Krátký.

Nejlepší výkon na Grand Prix v Ústí n. L. podala Markéta Barešová, která se probojovala do finále. Kata tým žákyně: 3. (Ištoková, Tomanová, Rálišová). Kumite (juniorky +59 kg): 2. Markéta Barešová.