Hlasy jsou sečteny, avšak konečné pořadí v jednotlivých kategoriích populární ankety Nejúspěšnější sportovec Českolipska za rok 2018 bude zveřejněno až ve středu 6. února od 18 hodin v DK Crystal v České Lípě. Právě zde se uskuteční galavečer se slavnostním vyhlášením.

Vstupenky na vyhlášení jsou k dispozici v redakci Českolipského deníku, Mariánská 216, Česká Lípa.

Kdo konkrétně z řady sportovců, trenérů a kolektivů bude v tento den oceněn? Níže uvádíme všechny ty, kteří obdrželi nejvíc hlasů. (v abecedním pořadí!).

Dospělí - jednotlivci:

Bogar Kryštof - OK Jiskra Nový Bor, MTBO
Čížek Pavel – Powerlifting Kamenický Šenov, silový trojboj
Chocová Petra, PK Česká Lípa, plavání
Hubená Šárka, Sportovně střelecký klub Manušice, sportovní střelba
Košíková Karin, SPORT RELAX Znamenáček, karate
Ludvík Vojtěch, TJ Stadion Nový Bor, MTBO
Pavlasová Božena, SPORT RELAX Znamenáček, karate
Petr Ondřej – Nový Bor, terénní triatlon (XTERRA)
Samek Ondřej, SPORT RELEX Znamenáček, karate
Slaný Štěpán, FBC Česká Lípa, florbal

Dospělí – kolektivy:

FBC Česká Lípa, florbal
FC Démoni Česká Lípa, futsal
Pleva Zdeněk a Karbanová Romana, Česká Lípa, sportovní tanec
Rytmic ČL senior, mažoretkový sport
SSK klub Manušice, sportovní střelba (oba nominované týmy měly stejně bodů – SSK Manušice tým ve složení Širlová, Hubená, Kailová obsadil 2. místo MČR VzPu 40 ženy, SSK Manušice tým ve složení Širlová, Hubená, Kučerová skončil na 2. místě MČR SM 60 ženy)

Mládež – jednotlivci:

Bílek Ondřej, Sportovně střelecký klub Manušice, sportovní střelba
Jantačová Adéla, Rytmic ČL, mažoretkový sport
Kašparová Anna, Rytmic ČL, mažoretkový sport
Kavalír David, SPORT RELAX Znamenáček, karate
Ludvík Matyáš, TJ Stadion Nový Bor, MT-BO
Naboichenko Daryna, Plavecký klub Česká Lípa, plavání
Pekárková Nicol, FBC Česká Lípa, florbal
Šinerová Adéla, SPORT RELAX Znamenáček, karate
Zátka Josef, Klub biatlonu Manušice – Kamenický Šenov, biatlon
Znamenáčková Barbora, SPORT RELAX, karate

Mládež – kolektivy:

OK Jiskra Nový Bor, orientační běh
Rytmic ČL kadet, mažoretkový sport
SPORT RELAX Znamenáček, karate – dívky
SPORT RELAX Znamenáček, karate – chlapci
SSK Manušice, sportovní střelba – 2. místo MČR VzPu 40 ml (dorostenci, tým ve složení Bílek, Helikar, Pírek)

Trenér:

Bartošová Lenka, FBC Česká Lípa, florbal
Chadrabová Lada, Rytmic ČL, mažoretkový spor
Znamenáček Pavel, SPORT RELAX Znamenáček, karate

Veteráni:

Just František, Oddíl stolního tenisu Lokomotivy Česká Lípa, stolní tenis

Krajánek:

Brabcová Aneta, Olymp Plzeň, sportovní střelba

Handicapovaní:

Hurtová Petra, R16 Dexter team, paracyklistika

Síň slávy:

Kuba Vratislav, TJ Lokomotiva Česká Lípa, volejbal

Mimořádný sportovní výkon:

Milata Vladimír, Oddíl stolního tenisu Lokomotiva Česká Lípa