Na start se postavilo celkem 120 závodníků ze všech věkových kategorií. V hlavním závodě, do kterého se přihlásilo 36 závodníků, zvítězil Tomáš Kolařík z OK Nový Bor, v čase 35:50,6 min., před Radmilem Profeldem z ABK Liberec a Miroslavem Daňkem z triatlonového klubu Labe z Ústí nad Labem.

V ženském závodě při neúčasti sester Kateřiny a Ivany Loubkových vyhrála v čase 45:59,6 min. Jaroslava Krausová z teplického Glassmanu, před Pavlou Loudovou z Jilemnice a novoborskou odchovankyní Terezou Měchurovou, jež závodí za AC Česká Lípa.

„Trať byla v letošním ročníku, zejména v parkové části náročná, protože ne na všech místech odtál sníh. Místy vinou „čistotným“ pejskařům připomínala slalom mezi psími exkrementy. Ale opět nás potěšila vysoká účast v dětských kategoriích, kde byly některé závody velmi dramatické,“ sdělil Deníku jeden z hlavních organizátorů Pavel Půček, trenér mladých novoborských atletů.