Jak moc vám proti Českým Budějovicím sedí termín povinná výhra?
Nesedí mi vůbec. Je to silné mužstvo, které se sice zprvu rozkoukávalo, ale je na dobré cestě. Koneckonců má víc bodů než my. Pokud to zvládneme, nebude to povinná výhra, ale dost těžká výhra.

Na co si dát pozor?
Dynamo má kádr fotbalistů a u těchto soupeřů nikdy nevíte, s čím přijdou. Musíme být ostražití, musíme zachytit jejich brejky a musíme hostům vnutit naši hru. Koukal jsem na nějaká videa ze zápasů Českých Budějovic, uvidíme. Vždy je těžké se připravovat na tým, se kterým jste nikdy nehráli. 

Budete kompletní? Jak na tom je Tomáš Abrham, který proti Plzni nehrál?
Tomáš prodělal operaci slepého střeva. Trénoval na začátku týdne a cítil se dobře. Nejsem schopen říct, zda nastoupí. Možná ano, ale jen aby týmu pomohl na pár minut. Pokud ale k dispozici nebude, rozhodně máme kluky, kteří ho umí nahradit. Otazník visí i nad startem Zapletala. U obou je to padesát na padesát.

Co byste vzkázal fanouškům?
Musím uznat, že fandění na zápasech Démonů už má nějakou kulturu, teď si to vzala pod palce skupinka mladých. Přijďte a podpořte nás, potřebujeme to! 

Výsledky Českých Budějovic: Sparta Praha - České Budějovice 10:2, České Budějovice - Hodonín 7:2, Slavia Praha - České Budějovice 17:0, České Budějovice - Vysoké Mýto 6:3, Plzeň - České Budějovice 11:2, Teplice - České Budějovice 8:4, České Budějovice - Liberec 5:2.

Neztratili se. Novoborští siláci přivezli z USA dvě zlata.
Neztratili se. Novoborští siláci přivezli z USA dvě zlaté medaile