Slavia Liberec B přivítala v sousedském derby Prašivky Liberec. Domácí potvrdili postavení v tabulce a již ve 12. minutě vedli 3:0, o 2 minuty později dokázali hosté snížit na 3:1, ale poslední slovo v prvním poločase měla Slavia. V druhé půli Slavia svůj náskok navyšovala a ve 28. minutě vedla již 8:1. V závěru utkání již Prašivky dokázaly výsledek pouze kosmeticky upravit na 10:5.

Jablonecký JASIP se utkal s Greens Liberec a v tomto utkání padlo celkem 25 branek. Hosté od začátku utkání vedli, když během poločasu vstřelili 6 branek a domácí JASIP pouze 2. V druhém dějství se ráz hry nezměnil a Greens dokráčeli k vysokému a cennému vítězství nad JASIPem v poměru 18:7. Za hosty po šesti brankách vstřelili Hubka a Vašek.

V Turnovské hale si to o body rozdaly rezervy Dalmachu Turnov a Démonů z Č. Lípy. Během 24 hodin to bylo druhé utkání těchto klubů, neboť den před tímto duelem se utkala druholigová A-mužstva, když úspěšnější byli Démoni, a tak domácí bezesporu chtěli uspět.

Do utkání vstoupili lépe hosté a ve 13. minutě vedli již 4:0. Po změně stran však domácí zapnuli na obrátkách a ve 31. minutě dokázali snížit na rozdíl jediné branky. Ovšem Démoni dokázali vstřelit ještě dva góly a zvítězili v poměru 9:6. Stínem zápasu bylo zranění brankáře Bursy, který již v 10. minutě musel odjet se zraněním malíčkem do nemocnice.

V tabulce poslední TTNF Liberec přivítalo Legnex Jablonec. Než se domácí rozkoukali, tak Legnex vedl 3:0. O tom že domácí mají útočně vedené mužstvo, se ukázalo v rozmezí čtyř minut, kdy bylo vyrovnáno. V prvním poločase se hrál na obou stranách útočně laděný futsal, přičemž jak domácí tak hosté měli nespočet brankových příležitostí.

V závěrečné minutě za nerozhodného stavu dokázal Legnex 8 vteřin před koncem vstřelit pátou branku, která byla nejspíše klíčová. V druhém poločasu si Legnex udržoval tříbrankové vedení, které již neztratil a připsal si další body do tabulky.

Yankees Nový Bor zajížděl na horkou půdu do Liberce, kde se utkal s domácím Alexem, který byli favoritem. Postavení v tabulce však průběhu utkání nenasvědčovalo, protože hosté z Nového Boru po celé utkání vedli a odvážejí si z Liberce velice cenné vítězství.

Po polovině soutěže tabulce vévodí Slavia TU Liberec, která má čtyřbodový náskok před Alexem a Legnexem. Od čtvrtého místa do osmého místa je rozdíl pouhé čtyři body. Na poslední příčce přezimuje TTNF Liberec, který ztrácí na předposlední Dalmach bodů pět.

Výsledky 11. kola Krajského přeboru

Slavia TU Liberec B - Prašivky Liberec 10:5 (4:1). Branky: Kříž 3, Krasnický 2, Hegr 2, Bláha, Husák, Doležel Radačovský 4, Budský.

Dalmach Turnov B - Démoni Česká Lípa B 6:9 (1:5). Branky: Špína 3, Škréta, Pecka T., Mencl J. Kaňkovský 2, Třešňák 2, Demke 2, Frnka J., Sysel, Mikysa.

TTNF Liberec - Legnex Jablonec 7:11 (4:5). Branky: Jirsa 2, Michalík 2, Landa, Bartoš, Resl Brodský 3, Jelínek 2, Bursa 2, Řeháček 2, Selinger, Hübner.

JASIP Jablonec - Greens Liberec 7:18 (2:6). Branky: Procházka 2, Neugebauer 2, Černý, Scholz st., Sedlmajer Hubka 6, Vašek 6, Koutník 3, Poživil J. 2, Soukup.

Alex Liberec - Yankees Nový Bor 2:5 (1:1). Branky: Lukáč, Mokošín Bartoníček, Kučera, Neuman, Miler, Sukovatý.

Michal Milner