KP futsalistů vede Slavia TU

Česká Lípa - V sedmém kole krajského přeboru futsalistů se dvěma zástupcům Českolipska nedařilo, protože oba celky prohrály.

24.11.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Ota Bartovský

V utkání mezi Yankees Warriors Nový Bor s Prašivkami se domácí ujali vedení 2:0, ale v dalším průběhu přenechali aktivitu hostím a ti otočili skóre na 2:3. Ve 22. minutě měli domácí výhodu penalty za hraní rukou v pokutovém území, jenže Bartoníček ji neproměnil. To hodně poznamenalo další výkon N. Boru, protože za chvíli Yankees prohrávali 2:5. V závěru se jim podařilo výsledek zkorigovat, ale o možnost s výsledkem něco změnit je připravil Miler, který byl po druhé žluté kartě vyloučen.

Předposlední Greens přivítal rezervu českolipských Démonů. Domácí začali nejlépe jak mohli a odměnou jim za to bylo tříbrankové vedení v prvním poločase. Démoni se nemohli střelecky prosadit, až 5 minut před koncem dokázal snížit Švec na 3:1, ale to bylo vše.

Výsledky 7. kola

Yankees Warriors Nový Bor - Prašivky Liberec 4:7 (2:3). Branky: Sukovatý 2, Jezdinský, Zemanec Budský 3, Hořák, Kosiewicz, Vrtal, Kulhavý. ŽK: Bartoníček, Halbich, Miler Radačovský. ČK: 2:0 (Miler, Bartoníček).

Dalmach Turnov „B“ - Legnex Jablonec 5:4 (2:0). Branky: Pecka T., Mencl R., Jaček, Hanzl Rudolf 2, Pařík, Hübner. ŽK: 0 Novotný P.

Alex Liberec - Tango Liberec 1:0 (1:1). Branky: Lukáč Benek.

Slavia TU Liberec „B“ - TTNF Liberec 12:10 (4:3). Branky: Bláha 4, Husák 2, Kříž 2, Hegr 2 Jirsa 3, Michálek 2, Šindelář 2, Volek, Bartoš, Landa. ŽK: Bobek Šindelář, Podolský.

Greens Liberec - Démoni Česká Lípa „B“ 3:1 (3:0). Branky: Hubka, Poživil, Jirouš Švec. ŽK: Vašek Puhlovský.

Hejtman Půta zasedl do lavice poslanecké sněmovny, je to ale jen dočasně

Kandidáti na prezidenta debatovali ve vlaku se studentama z Gymnázia Jateční.
1 27

Studenti vyzpovídali uchazeče o Hrad. Nejvíce je přesvědčil Jiří Drahoš

Florbalisti Lípy utrpěli na zimním stadionu nečakaný debakl

Česká Lípa /FOTOGALERIE/ – Ani stovky fanoušků z řad českolipských školáků v úterý dopoledne nepomohly florbalistům FBC Česká Lípa v dalším utkání Superligy.

Jaroslava Mevalda dnes pohřbí s vojenskými poctami

Albrechtice v Jizerských horách - Pohřeb českého válečného veterána Jaroslava Mevalda se koná dnes, ve středu 22. listopadu v kostele v Albrechticích v Jizerských horách s vojenskými poctami.

Zkontrolovali čtyři tisíce lidí na neschopence, udělili i sankce

Liberecký kraj – Za první tři čtvrtiny roku zkontrolovali v kraji pracovníci České správy sociálního zabezpečení 4066 lidí na neschopence.

Návrh na přání: 3 varianty malé kuchyně a jídelny

O návrh kuchyně a jídelny nás tentokrát požádala paní Kolodějová, jejíž domek je teprve ve fázi stavby. To je nejvyšší čas zvážit, jak prostor uspořádat, vybavit a barevně sladit, aby vše vyhovovalo nejen majitelčiným přáním, ale aby byla samotná kuchyně praktická a příjemně se v ní vařilo.