Mužstvo Alex Liberec, v případě svého vítězství, může poskočit spolu s Tangem na první příčku tabulky, jelikož vedoucí Slavia TU Liberec B má volný los.
Zajímavé utkání předposledního s posledním mužstvem tabulky se odehraje v neděli od 19.30 hodin v českolipské sportovní hale, kde se utkají domácí Démoni B s nováčkem TTNF Liberec. Domácím nezbývá nic jiného, než bodovat, a i když se dá očekávat vyrovnaný duel, stějně zřejmě zvítězí druholigová rezerva Č. Lípy.

Tango Liberec se představí na domácí palubovce, kde přivítá JASIP Jablonec, a jablonecký Legnex vyzve Alex Liberec. Domácí již podruhé nebodovali, a tak si budou chtít zcela jistě připsat body do tabulky. Velkou motivací pro Alex je, že v případě vítězství poskočí na první pozici, kde by rozhodovalo skóre. To má Alex o 2 branky horší než Tango.

Prašivky Liberec se utkají s rezervou Dalmachu. Domácí již 3 kola neprohráli a Dalmach se v této sezoně nedaří. Favoritem utkání jsou Prašivky.
Greens Liberec hostí v neděli od 19 hodin dalšího českolipského zástupce, tentokrát Yankees Warriors Nový Bor. Právě liberečtí Greens v uplynulém kole porazili béčko Démonů a Yankees Nový Bor podlehl Prašivkám. Mírným favoritem jsou hosté z města sklářů. (mil)