Yankees Warriors Nový Bor - TTNF Liberec 6:11 (2:4)

Po prvním poločase hosté z Liberce vedli 4:2. Yankees nesložili zbraně a ve 25. minutě zásluhou Ramíka vyrovnali. Poté však totálně odpadli. Branky: Bartoníček 2, Ramík 2, Miler, Svoboda - Neumann 5, Žoček 3, Landa 2, Michalík.

F.A.Zole Česká Lípa - B Inter Interma Liberec 7:5 (4:3)

Ve vyrovnaném utkání domácí vedli po poločase 4:3. Ve druhém poločase F.A. Zole zvýšily na rozdíl dvou branek (5:3). Ve 28. minutě přišlo snížení na 4:5, ale domácí si již vítězství uhájili. Branky: Kočí 2, Kuzněcov, Havlásek, Burian, Vokál, Mitáč - Jon 2, Neumann 2, Jíra.

Dalmach Turnov B - Legnex Jablonec 2:11 (0:9)

Turnovským se v tomto ročníku moc nedaří, což předvedli s Legnexem, jenž v 16. minutě vedl 9:0. Branky: Mencl, Hanzl - Řeháček 4, Selinger 2, J. Lietava 2, Pařík, Bursa, O. Lietava.

Prašivky Liberec - Démoni Česká Lípa B 5:11 (2:5)

Hosté v 17. minutě vedli 4:0. Poté se osmělili i domácí. Ve druhé půli padaly branky jak na běžícím pásu. Branky: Budský 2, Vrtal, Radačovský, Vodička - Mikysa 5, Kaňkovský 3, Antoš, Zelenka, Harašta. ČK: Hořák Zelenka.

JASIP Jablonec - Jizeran Doubrava-Turnov 7:3 (2:1)

Hosté se na začátku utkání ujali vedení. JASIP však do konce poločasu výsledek otočil. Ve druhém poločasu se již střelecky dařilo domácím a ve 30. minutě vedli 6:1. JASIP si pohlídal závěr a stále je bez ztráty bodu. Branky: Sedlmajer 3, Scholz ml. 2, Neugebauer, Žemba - Havel 2, Císař. ČK: Paldus (JASIP).

Alex Liberec - Greens Liberec 2:2 (2:0)

Branky: Černohorský, F. Vacek - Brož 2.