Proč se objevili mladší žáci na turnaji starších žáků? Jednak proto, že jediný oddíl stolního tenisu v našem okresním městě nemá ani jednu jedinou starší žákyni, a také protože v současnosti nejlepší starší žák libereckého kraje Marek Fabíni se pro nachlazení tohoto turnaje nezúčastnil.

Ale ani mladší žáci z Lokomotivy se v konkurenci vesměs starších hráčů neztratili. Martina Reichertová prohrála až ve finále s M. Erbanovou z TJ Rokytnice nad Jizerou a získala tak stříbrnou medaili.

Jeden z absolutně nejmladších účastníků turnaje, Václav Gabriel ml., si mezi 25 hráči vybojoval pěkné 14. místo a Jan Fabíni velmi dobře zastoupil staršího bratra, když až po velkém souboji podlehl v semifinále T. Hlavsovi z SKST Liberec 2:3 a po výhře nad A. Suchomelem, také z SKST Liberec, obsadil výborné třetí místo.

Ve čtyřhře vybojoval J. Fabíni společně s P. Šilhánem z SKST Liberec stříbro a V. Gabriel s R. Menclem ze Sokola Turnov se probojovali až do semifinále!

Také M. Reichertová s M. Vošoustovou z SKST Liberec skončily na druhém místě, když podlehly vítěznému páru M. Erbanová a L. Martínková 2:3.