V 15. kole krajského futsalu z pěti utkání celkem tři skončila nerozhodně. Slavia TU Liberec B si upevnila vedení, když přehrála Intermu. Reasu se nepovedla odveta z krajského poháru a F.A. Zole získaly v utkání s Pampuch Liberec bod, i když ten prohrával 0:3. TTNF Liberec dokázal vyrovnat pětigólové manko s Legnexem.

Pampuch Liberec - F.A. Zole Česká Lípa B 4:4 (0:3)

Předposlední F.A. Zole sehrály vyrovnané utkání se sousedem z tabulky. První poločas vyzněl lépe pro hosty, ale ve druhém domácí zaveleli k dokonalému obratu a ze stavu 0:3 otočili na 4:3. Na to však hosté stihli odpovědět vyrovnáním.Branky:Soukeník, Abrahám, Čeřovský, Broschinský - Hubka 2, Fořtík, Košťál.

Dalmach Turnov B - Reas Česká Lípa 7:3 (3:1)

Dalmach potvrdil výhru z poháru a posunul se na třetí pozici.

Branky: Jíra 3, Čepelík, Šteffan, Čermák, Šimek - L. Kýček, D. Kýček, Šanda.

Následující kolo: Démoni B - Pampuch (neděle 9. 2. od 18:00), F.A.Zole B - Dalmach B (neděle 9. 2. od 20:15). Oba zápasy se hrají v nové sportovní hale v České Lípě. 

Alex Liberec - Démoni Česká Lípa B 5:5 (2:1)

Úvodní branka Démonů padla až v 18. minutě, ale v závěrečných minutách dvěma brankami domácí strhli vedení na svoji stranu. Na začátku II. půle Démoni vedli 3:2. Ve 26. Alex vyrovnal a při vyloučení Šindeláře zvýšil na 4:3. V závěrečné pětiminutovce padly tři góly, Alex jen dorovnával.

Branky: M. Vacek 2, Trnka 2, Burian - Bečvářík 2, Zelenka, Kaňkovský, Šindelář.

Inter Interma Liberec - Slavia TU Liberec B 6:10 (4:4)

V libereckém derby se hrálo vyrovnané a pohledné utkání, kdy se do vedení dostali domácí, ale Slavia vždy dokázala vyrovnat. Po vyrovnaném poločase se do vedení 5:4 opět dostala Interma, ale o minutu později Slavia dokázala vyrovnat.

Poté utkání bylo přerušeno na 20 minut z důvodu zranění hostujícího hráče a převoz záchrannou službou do nemocnice. Nečekaná přestávka neprospěla Intermě, která pak vstřelila jen jednu branku a naopak Slavia dokázala odskočit.

Branky: Valášek 2, Jíra, Lode, Smrž, Neumann - Hostaš 3, Vaněk 3, Tomeš, Kříž, Husák, Vogt.

Legnex Jablonec - TTNF Liberec 5:5 (5:0)

Zajímavé utkání, v němž Legnex v průběhu poločasu vedl nad TTNF již 5:0. Ale nakonec obě mužstva získala bod, protože ve druhém poločasu, co se povedlo Legnexu v prvním poločase, tak se podařilo v opačném gardu i TTNF.

Branky: Vodrážka 2, Brodský, Kubát, Vrabec - Hošic 3, Rumler 2.

TABULKA

Tabulka futsalového krajského přeboru Libereckého kraje.