Českolipští Démoni hostí v Zákupské sportovní hale dosud poslední Greens. Oběma mužstvům se v minulém kole nedařilo, Démoni podlehli v souboji o 2. místo Legnexu a Greens nestačili na Alex. Favoritem utkání jsou Démoni.

Českolipská Mapa zajíždí na palubovku béčka liberecké Slavie do Harcova, kde můžeme očekávat vyrovnané utkání, obě mužstva od sebe dělí šest bodů.
Po utkání Slavia TU B – Mapa začíná další utkání, a to liberecké derby Alex vs. Prašivky. Hostům se v odvetné části nedaří a stále se v tabulce propadají. Alex nastoupí bez Františka Vacka, který byl v minulém kole vyloučen a také bez Tomáše Buriana, který bude pykat za žluté karty.

Mezi nejzajímavější utkání kola můžeme řadit Dalmach Turnov B a Tango Liberec. Turnovští si ze své haly udělali nedobytnou tvrz, kterou se Tango pokusí překonat, ale bude to mít těžké.

Program utkání 20. kola. Dnes od 18: York Liberec - Legnex Jablonec (SH Stadion Liberec).

Neděle 6. března - 16.30: Démoni Česká Lípa B - Greens Liberec (SH Zákupy), 16.30: Slavia Liberec B - Mapa Česká Lípa (SH Harcov), 18: Dalmach Turnov B - Tango Makro Liberec (SH Turnov), 18.30: Alex Liberec - Prašivky Liberec (SH Harcov).