V případě plného bodového zisku si Legnex upevní druhou pozici, pokud zvítězí Démoni, tak se dostanou na průběžnou druhou příčku právě před Legnex.
Zaútočit může i čtvrtý Alex, který v případě vítězství nad Greens a zaváhání Démonů může poskočit na třetí místo. Greens však může potvrdit vzrůstající formu a Alex potrápit.

V libereckém derby mezi Prašivkami a Slavií TU B je mírným favoritem Slavia, která v minulém kole podlehla posledním Greens. Prašivky by rády po pěti kolech opět bodovaly.

Českolipská Mapa přivítá v zákupské hale rezervu Dalmachu. Mapa by si ráda připsala 3 body a odpoutala se od spodních pater. Dalmach získává body zejména v domácím prostředí, kde je takřka k neporažení. V případě plného bodového zisku se Mapa dostane před York, který má v tomto kole volno.

Program 19. kola

Neděle 27. února od 15.45: Prašivky Liberec - Slavia Liberec B, od 17: Greens Liberec - Alex Liberec (oba SH Stadion Liberec), od 16: Legnex Jablonec - Démoni Česká Lípa B (SH Bižuterie Jablonec), 18: FC Mapa Česká Lípa - FC Dalmach Turnov B (SH Zákupy).