Jablonecký Legnex porazil Tango v poměru 10:8, kdy po poločase prohrávali o 2 branky. Tango na začátku druhého poločasu vedlo 6:4, poté Legnex ve 29. minutě zásluhou Bursy vyrovnal na 6:6 a aby toho nebylo dost, tak hosté z Legnexu šňůrou čtyř branek otočili stav na 10:6. Tango už stačilo snížit na konečných 10:8. Čtyři branky Legnexu vsítil Řeháček.

Českolipská Mapa v zákupské hale přivítala Greens z Liberce. Domácí vedli z 5. minuty zásluhou Nevrlého, poté již dominovali Greens, kdy ve 27. minutě bylo skóre z pohledu Mapy 1:8. V poslední desetiminutovce se však domácím alespoň podařilo výsledek kosmeticky upravit na 6:11, zejména zásluhou Urbana, který skóroval třikrát.

V libereckém derby na sebe narazila mužstva Yorku a Prašivek, kde se potvrdily papírové předpoklady: hrálo se velmi vyrovnané utkání, kdy domácí po většinu utkání tahali za delší konec. Za stavu 5:5 šli poprvé do vedení hosté zásluhou Prášila. Dvě minuty před koncem však domácí Nekvidna vyrovnal na konečných 7:7. V závěru byl po druhé žluté kartě za podražení vyloučen domácí Soukup.

Nováček JASIP Jablonec hostil zkušené družstvo Alexu Liberec. V 5. minutě šli do vedení vlastní brankou Buriana. V 11. minutě si však autor „vlastence“ napravil reputaci a vyrovnal na 1:1. V druhém poločase se začalo hrát až posledních deset minut, ale pouze z domácí strany, šňůrou čtyř branek odskočili soupeři na 5:1.

Poté se hosté zmohli pouze na zkorigování výsledku 7:3. JASIP tak může slavit historicky první vítězství v krajském přeboru.