Oproti loňsku se počet účastníků nezměnil, a tak se o vítězi rozhodne mezi jedenácti účastníky. Nováčky jsou novoborští Yankees Warriors a liberečtí TTNF. Sestupujícími týmy byly York Liberec a Mapa Česká Lípa, které se do přeboru nepřihlásily.

V 1. kole na sebe narazí loňský vítěz Tango Liberec s rezervou Démonů. Démoni s několika posilami nebudou jednoduchým soustem a dá se očekávat vyrovnané utkání.

Prašivky přivítají nováčka TTNF, který je velkou neznámou, a tak jsou favoritem Prašivky. Greens, kteří v loňském ročníku bojovali o udržení, se utkají s rezervou Slavie TU. Další nováček v soutěži Yankees Warriors Nový Bor přivítá JASIP Jablonec, domácí již o sobě v loňském ročníku dali vědět postupem poháru přes Tango Liberec, kde je v semifinále po urputném boji zastavili Démoni. V tomto utkání budou domácí, i přestože jsou nováčkem, mírným favoritem.

V posledním utkání víkendového kola rezerva Dalmachu přivítá Alex Liberec. Domácí kombinovaní zkušenými a mladými hráči nastoupí proti takticky hrajícímu týmu.

Sobota 8. října: Yankees Warriors Nový Bor - JASIP Jablonec (18.15 , SH N. Bor).

Neděle 9. října: Tango Liberec - Démoni Česká Lípa B (16)