Zde předvedli svěřenci trenérů Pavla Znamenáčka a Milana Veselého velmi pěkné výkony a z turnaje si odvezli 24 cenných kovů, z toho 10x zlato, 7x stříbro a 7x bronz. Byla to především akce pro mladé karatisty a ti zde předvedli svoje umění, které je podloženo tréninkovou pílí.

Nejlepším závodníkem Sport Relaxu se stal Milan Zítko, který vybojoval dvě zlaté a jednu stříbrnou medaili. V disciplíně kata si zlaté kovy a pohár odvezli: David Šerák, Adéla Šinerová, Jiří Svoboda, Barbora Znamenáčková, Martina Košíková a Milan Hájek.

Stříbrné medaile vybojovali Lukáš Grösser, Dorota Blechová, Adéla Širlová, Milan Zítko. Bronz získali Vojtěch Bittner, Vanesa Kraková, Markéta Nováková, Lukáš Pevný, Daniel Razák.

Druhou disciplínou byl kata team žáků a žákyň, kde děvčata vybojovala zlato (Barbora Znamenáčková, Sára Ješetová, Dorota Blechová; Adéla Širlová, Vanesa Kraková, Markéta Nováková).

V žácích na stříbrnou pozici dosáhli Lukáš Pevný, Daniel Razák, Milan Zítko a na bronz Jiří Svoboda, Lukáš Grosser a Matěj Kühn.